Profili i Dealer

MMM Aussenhandels GmbH nga Hamburg

MMM Aussenhandels GmbH


Frau Lisa Knapstein

Neuer wall 10
20354 Hamburg

Gjermani


numrin e telefonit Trego
Trego numrin e faksit


MMM established in 1986 as specialists for Match Making Machinery, is in position to supply complete production lines of Box
or Book Match Manufacturing as well as special Match skillet printing line type CHAMBON.

You can choose from new or German made rebuilt machinery from our own plant.
Furthermore we are in position to supply spare parts for machines available, as well as raw materialsShko tek ofertat më të lartë › 

listat aktuale dhe promovime të veçanta
4085991.jpg
Motor me frenim DEMAG KBA 160 B4
Nn22h Shpallja është përkthyer automatikisht dhe disa gabime e përkthimit mund të ketë ndodhur. më shumë »
4074314.jpg
Rrymë lineare me RUS 38206 GR3 INA RUS 38206 GR3
Bifzmvck Shpallja është përkthyer automatikisht dhe disa gabime e përkthimit mund të ketë ndodhur. më shumë »
4028000.jpg
Ndërhyrje pa ndërprerje MONOMATIC MDC 155
Beujvvjzta Shpallja është përkthyer automatikisht dhe disa gabime e përkthimit mund të ketë ndodhur. më shumë »
Dërgoni kërkesën për MMM Aussenhandels GmbH

kompani

emër*, Emri

Rruga dhe numri i shtëpisë

Kodi Postar & Town

telefon

faks

E-mail*

hetim juaj*

Ju lutem përgjigje me anë të*më shumë listings & makineri në ofertë
4085991.jpg
Motor me frenim DEMAG KBA 160 B4
Nn22h Shpallja është përkthyer automatikisht dhe disa gabime e përkthimit mund të ketë ndodhur.
4074314.jpg
Rrymë lineare me RUS 38206 GR3 INA RUS 38206 GR3
Bifzmvck Shpallja është përkthyer automatikisht dhe disa gabime e përkthimit mund të ketë ndodhur.
4028000.jpg
Ndërhyrje pa ndërprerje MONOMATIC MDC 155
Beujvvjzta Shpallja është përkthyer automatikisht dhe disa gabime e përkthimit mund të ketë ndodhur.
4027997.jpg
Alum. Pllaka shtypëse të ofsetuara H. Depiereux GmbH & Co. / Germany
Beujuywiw7 Shpallja është përkthyer automatikisht dhe disa gabime e përkthimit mund të ketë ndodhur.
4027993.jpg
Linja e shtypjes me lagështirë Chambon IC 500
Jib0pgz Shpallja është përkthyer automatikisht dhe disa gabime e përkthimit mund të ketë ndodhur.
Provoni app Machineseeker tani!
app Machineseeker for iPhone dhe Android .