Profili i Dealer

TAKT nga Bolesław

TAKT


Herr Adam Zając

Wyzwolenia 2
32-329 Bolesław

Poloni


numrin e telefonit Trego
Trego numrin e telefonit celular
Trego numrin e faksit


TAKT Sp z o o
PL6372086024
REGON 120382402
KRS 0000273423
listat aktuale dhe promovime të veçanta
4086827.jpg
Injection derdhur makine Singulus / Fanuk Emould
Bffnrpli7l Shpallja është përkthyer automatikisht dhe disa gabime e përkthimit mund të ketë ndodhur. më shumë »
4086825.jpg
Linja e ngurtë e strehimit MULLER MARTINI Diamant MC
Zit9t7vj Shpallja është përkthyer automatikisht dhe disa gabime e përkthimit mund të ketë ndodhur. më shumë »
4050336.jpg
Imagesetter Photocorama Graphotex MHX
Ouznlxna Shpallja është përkthyer automatikisht dhe disa gabime e përkthimit mund të ketë ndodhur. më shumë »
Dërgoni kërkesën për TAKT

kompani

emër*, Emri

Rruga dhe numri i shtëpisë

Kodi Postar & Town

telefon

faks

E-mail*

hetim juaj*

Ju lutem përgjigje me anë të*më shumë listings & makineri në ofertë
4086827.jpg
Injection derdhur makine Singulus / Fanuk Emould
Bffnrpli7l Shpallja është përkthyer automatikisht dhe disa gabime e përkthimit mund të ketë ndodhur.
4086825.jpg
Linja e ngurtë e strehimit MULLER MARTINI Diamant MC
Zit9t7vj Shpallja është përkthyer automatikisht dhe disa gabime e përkthimit mund të ketë ndodhur.
4050336.jpg
Imagesetter Photocorama Graphotex MHX
Ouznlxna Shpallja është përkthyer automatikisht dhe disa gabime e përkthimit mund të ketë ndodhur.
4073177.jpg
APF Beck B 260/55
Bfbonozokz Shpallja është përkthyer automatikisht dhe disa gabime e përkthimit mund të ketë ndodhur.
4052447.jpg
Freskuese ZIEHL-ABEGG FC056-VDQ.6F
Be2nloc209 Shpallja është përkthyer automatikisht dhe disa gabime e përkthimit mund të ketë ndodhur.
4050305.jpg
DVD Box Machine Heino Ilsemann KVD-30
Ouqfxjab Shpallja është përkthyer automatikisht dhe disa gabime e përkthimit mund të ketë ndodhur.
4040590.jpg
APF SITMA C 705
Bex87y7iuo Shpallja është përkthyer automatikisht dhe disa gabime e përkthimit mund të ketë ndodhur.
4036739.jpg
chiller PIOVAN CH700
Bew2cc7had Shpallja është përkthyer automatikisht dhe disa gabime e përkthimit mund të ketë ndodhur.
4036727.jpg
kompresor Bitzer 4J-22.2 Y
Bew08qpdpx Shpallja është përkthyer automatikisht dhe disa gabime e përkthimit mund të ketë ndodhur.
4034343.jpg
Injection derdhur makine Netstal E-Jet 500/68
Dgk8nfh Shpallja është përkthyer automatikisht dhe disa gabime e përkthimit mund të ketë ndodhur.
4024732.jpg
Injection derdhur makine Krauss Maffei KM 80-190
Jvaom3 Shpallja është përkthyer automatikisht dhe disa gabime e përkthimit mund të ketë ndodhur.
4024727.jpg
Injection derdhur makine Krauss Maffei KM 80/190
Betlghrlyx Shpallja është përkthyer automatikisht dhe disa gabime e përkthimit mund të ketë ndodhur.
Provoni app Machineseeker tani!
app Machineseeker for iPhone dhe Android .