Profili i Dealer

Minimum DOOEL nga Skopje

Minimum DOOEL


Frau Ivana Todoroska

16 Makedonska Brigada no. 18
1000 Skopje

Maqedoni


numrin e telefonit Trego


Minimum DOOEL is a small metalwotking company located in North Macedonia.

Shko tek ofertat më të lartë › 

listat aktuale dhe promovime të veçanta
4023885.jpg
TUBE Bender Jutec 5030
We are offering madrel tube bending machine model Jutec 5030 with total length of the mandrel of 3 m. The compact drive unit with the detachable mandrel carrier offers advantages when used at the inst... më shumë »
Dërgoni kërkesën për Minimum DOOEL

kompani

emër*, Emri

Rruga dhe numri i shtëpisë

Kodi Postar & Town

telefon

faks

E-mail*

hetim juaj*

Ju lutem përgjigje me anë të*më shumë listings & makineri në ofertë
4023885.jpg
TUBE Bender Jutec 5030
We are offering madrel tube bending machine model Jutec 5030 with total length of the mandrel of 3 m. The compact drive unit with the detachable mandrel carrier offers advantages when used at the inst... më shumë »
Provoni app Machineseeker tani!
app Machineseeker for iPhone dhe Android .