Profili i Dealer

Osterwalder Werkzeugmaschinen AG nga Steinhausen

Osterwalder Werkzeugmaschinen AG


Herr Philipp Herzog

Sumpfstrasse 13
6312 Steinhausen

Switzerland


numrin e telefonit Trego

kontakte të tjera

Herr Philipp Herzog

Gjuhë: gjermanisht


Osterwalder Werkzeugmaschinen AG, gegründet 1954, führend auf dem Schweizer Maschinenmarkt für CNC-Langdrehautomaten und Bearbeitungszentern

Shko tek ofertat më të lartë › 

listat aktuale dhe promovime të veçanta
4126605.jpg
Ushqyes automatik bar për torno, 2 grupe TOP Automazioni Matrix 312DX
më shumë »
Dërgoni kërkesën për Osterwalder Werkzeugmaschinen AG

kompani

emër*, Emri

Rruga dhe numri i shtëpisë

Kodi Postar & Town

telefon

faks

E-mail*

hetim juaj*

Ju lutem përgjigje me anë të*më shumë listings & makineri në ofertë
4126605.jpg
Ushqyes automatik bar për torno, 2 grupe TOP Automazioni Matrix 312DX
më shumë »
Provoni app Machineseeker tani!
app Machineseeker for iPhone dhe Android .