Profili i Dealer

I FLEX D.O.O nga Novi Sad

I FLEX D.O.O


Herr Ivan Jezdimirovic

Vladike Cirica 23
21000 Novi Sad

Serbia


numrin e telefonit Trego


I FLEX D.O.O.
Vladike Ćirića 23
21000 Novi Sad
Pib: 109911285
MB: 21265888
Manager: Ivan Jezdimirović

Overhauling and sale of machine for paper bags.

Shko tek ofertat më të lartë › 

listat aktuale dhe promovime të veçanta
4023272.jpg
Makinë për çanta letre me dorezë Newlong 128T+506TH+603
Newlong - 128T+506TH+603 Tehnical data: Handle Center Distance(mm) 390-680 Bag Width(mm) 300-460 Bottom Width(mm) ... më shumë »
4023260.jpg
Makinë qese fund të bllokut Holweg Royal 2
Paper bag making machine for block bottom bag for 1-2 kg Manufacturer: Holweg Type: Royal 2 Model: 2/A Bes7rbeoo3 Year: 1988. Tehnical Datas: Bag width (mm) 50-160 Bag lenght (mm) ... më shumë »
4023245.jpg
Shtypje fleksibël - rrokulliset në rrotull Fischer & Krecke Express Standard
Fischer & Krecke - Express standard Gypvn0cn Brand: Fischer & Krecke Model: Express standard Type: Roll - Roll + Cold bonding of paper and foil. Year built: 1975. Number of colors: 4 (four) M... më shumë »
Dërgoni kërkesën për I FLEX D.O.O

kompani

emër*, Emri

Rruga dhe numri i shtëpisë

Kodi Postar & Town

telefon

faks

E-mail*

hetim juaj*

Ju lutem përgjigje me anë të*më shumë listings & makineri në ofertë
4023272.jpg
Makinë për çanta letre me dorezë Newlong 128T+506TH+603
Newlong - 128T+506TH+603 Tehnical data: Handle Center Distance(mm) 390-680 Bag Width(mm) 300-460 Bottom Width(mm) 90-220 Bag Length(mm ...
4023260.jpg
Makinë qese fund të bllokut Holweg Royal 2
Paper bag making machine for block bottom bag for 1-2 kg Bes7rbeoo3 Manufacturer: Holweg Type: Royal 2 Model: 2/A Year: 1988. Tehnical Datas: Bag width (mm) 50-160 Bag lenght (mm) 157-392 Bottom width ( ...
4023245.jpg
Shtypje fleksibël - rrokulliset në rrotull Fischer & Krecke Express Standard
Fischer & Krecke - Express standard Brand: Fischer & Krecke Model: Express standard Type: Roll - Roll + Cold bonding of paper and foil. Year built: 1975. Number of colors: 4 (four) Max. web width: 650 mm Gypvn0cn Max. pr ...
4023233.jpg
Makinë për qese letre kryq Gatermann & Hollmann Olimpia 2
Manufacturer: Gatermann & Hollmann Type: Olimpia Model: 2 Year: 1960 Tehnical Datas: Bag width (mm) 200-350 Bag lenght (mm) 340-570 Bottom width (mm) 90-130 Cutting lenght (mm) 420-700 Real widt ...
4023222.jpg
qese letre bërë makine Manzoni Seriana 31
FLAT & SATCHEL PAPER BAG MACHINE Manufacturer: Manzoni Type: Seriana 31 Gvuuvw Year After: 1987. (2019. overhauled) Serial N°: Tehnical Datas Bag width (mm) 80-310 Bag lenght (mm) 200-620 Bag side width (mm) 50-120 ...
Provoni app Machineseeker tani!
app Machineseeker for iPhone dhe Android .