Profili i Dealer

STEUP-Engineering GmbH nga Gehlert

STEUP-Engineering GmbH


Herr Burkhard Steup

Hachenburger Str. 19
Gehlert

Gjermani


numrin e telefonit Trego


Hersteller von Steinbearbeitungsmaschinen

Shko tek ofertat më të lartë › 

listat aktuale dhe promovime të veçanta
4024588.jpg
Uashing STEUP pa STEUP Type: SUT 600 N-SBS
Sawblade –Ø: 400 - 600 mm Cutting lenghts for saw blade – Ø 500 mm = 3400 mm Saw motor output: 15 KW 400 Volt, 50 Hz. Standard rot. speed: 1400 U/min. variabel via frequency converter S... më shumë »
4024586.jpg
Makinë bluarjeje dhe lustrim të sipërfaqes Comandulli EDILUX 7+4 SX
Flat edge unit: 7 Bevelling unit: 4 Water groove unit: 1 Pressure rollers: pneumatically controlled Pivoting widening roller conveyor: manually adjustable Grinding head feed: electronically con... më shumë »
Dërgoni kërkesën për STEUP-Engineering GmbH

kompani

emër*, Emri

Rruga dhe numri i shtëpisë

Kodi Postar & Town

telefon

faks

E-mail*

hetim juaj*

Ju lutem përgjigje me anë të*më shumë listings & makineri në ofertë
4024588.jpg
Uashing STEUP pa STEUP Type: SUT 600 N-SBS
Sawblade –Ø: 400 - 600 mm Cutting lenghts for saw blade – Ø 500 mm = 3400 mm Saw motor output: 15 KW 400 Volt, 50 Hz. Standard rot. speed: 1400 U/min. variabel via frequency converter S... më shumë »
4024586.jpg
Makinë bluarjeje dhe lustrim të sipërfaqes Comandulli EDILUX 7+4 SX
Flat edge unit: 7 Bevelling unit: 4 Water groove unit: 1 Pressure rollers: pneumatically controlled Pivoting widening roller conveyor: manually adjustable Grinding head feed: electronically con... më shumë »
Provoni app Machineseeker tani!
app Machineseeker for iPhone dhe Android .