Profili i Dealer

Exhaust system service Damjan Pate s.p. nga Novo mesto

Exhaust system service Damjan Pate s.p.


Herr Damjan Pate

Lastovče 042
8000 Novo mesto

Slovenia


numrin e telefonit Trego


we are developing robot welding tools, welding stainless steel parts . Optimization of welding processess etc.

Exhaust system service and development of sheet metal parts.
As well we develop robot welding tools for MIG MAG, TIG, and laser welding jigs.
We develop also technology of welding for different type of products for metal industry
-Sheet metal developments
-Redesign of sheet metal parts
-Robot welding assistance with welding technlogy support
-Welding advertising

Shko tek ofertat më të lartë › 

listat aktuale dhe promovime të veçanta
4146724.jpg
DEK NGJYRA ITALI-KUBIKE COLOR DEC CUBIC 3D WATER PRINT TRANSFER
më shumë »
4024484.jpg
SOLO - FURANCE 1150C SOLO
më shumë »
4024602.jpg
PAKA BLISTER FORMIMI I MAKINËS LIMPIR
më shumë »
Dërgoni kërkesën për Exhaust system service Damjan Pate s.p.

kompani

emër*, Emri

Rruga dhe numri i shtëpisë

Kodi Postar & Town

telefon

faks

E-mail*

hetim juaj*

Ju lutem përgjigje me anë të*Provoni app Machineseeker tani!
app Machineseeker for iPhone dhe Android .