Profili i Dealer

Machinery and Technology nga Minsk

Machinery and Technology


Herr Pavel Sasin

V Horuzey 29-505
2200123 Minsk

Bjellorusi


numrin e telefonit Trego
Trego numrin e telefonit celular
Trego numrin e faksit


Machinery & Technology Ltd is the biggest supplier of used machinery from Tetra Pak and Alfa Laval in CIS countries. We have supplied more than 400 machines to our customers.


Shko tek ofertat më të lartë › 

listat aktuale dhe promovime të veçanta
4086903.jpg
Sterilizues tubi qumështi Tetra Pak 4000 l / h Tetra Pak Tetra Term Aseptic Flex
Inhsopx Shpallja është përkthyer automatikisht dhe disa gabime e përkthimit mund të ketë ndodhur. më shumë »
4052267.jpg
PET BEER KEG BLOW MOLDING MACHINE Machinery & Technology PV-30
Be2lvzphfl Shpallja është përkthyer automatikisht dhe disa gabime e përkthimit mund të ketë ndodhur. më shumë »
4072789.jpg
pasteurizer aseptik 1500 l / h Itali Fenco aseptic pasteurizer 1500 l/h SAS1.5
Bfbkz0rhov Shpallja është përkthyer automatikisht dhe disa gabime e përkthimit mund të ketë ndodhur. më shumë »
Dërgoni kërkesën për Machinery and Technology

kompani

emër*, Emri

Rruga dhe numri i shtëpisë

Kodi Postar & Town

telefon

faks

E-mail*

hetim juaj*

Ju lutem përgjigje me anë të*më shumë listings & makineri në ofertë
4086903.jpg
Sterilizues tubi qumështi Tetra Pak 4000 l / h Tetra Pak Tetra Term Aseptic Flex
Inhsopx Shpallja është përkthyer automatikisht dhe disa gabime e përkthimit mund të ketë ndodhur.
4052267.jpg
PET BEER KEG BLOW MOLDING MACHINE Machinery & Technology PV-30
Be2lvzphfl Shpallja është përkthyer automatikisht dhe disa gabime e përkthimit mund të ketë ndodhur.
4072789.jpg
pasteurizer aseptik 1500 l / h Itali Fenco aseptic pasteurizer 1500 l/h SAS1.5
Bfbkz0rhov Shpallja është përkthyer automatikisht dhe disa gabime e përkthimit mund të ketë ndodhur.
4072630.jpg
SIG Combibloc CFA 209-32 mbushje aseptike SIG Combibloc CFA 209-32 aseptic filling line
Bfbjkogi7w Shpallja është përkthyer automatikisht dhe disa gabime e përkthimit mund të ketë ndodhur.
4070514.jpg
Tetra Pak TBA 8-1000 SLIM mbushje linjë Tetra Pak TBA 8 1000 Slim line
Ezjysls Shpallja është përkthyer automatikisht dhe disa gabime e përkthimit mund të ketë ndodhur.
4062356.jpg
Tetra Pak CAPER CAP 30 FLEX Tetra Pak CAP 30F-010V TBA2000S SLIMC 2000
Sexva9uu Shpallja është përkthyer automatikisht dhe disa gabime e përkthimit mund të ketë ndodhur.
4040580.jpg
Pasteurizues Tetra Pak Aseptic Visco Tetra Pak Tetra Therm Aseptic Visco
Bex80zrqme Shpallja është përkthyer automatikisht dhe disa gabime e përkthimit mund të ketë ndodhur.
4055512.jpg
Tetra Pak homogenizues Tetra Alex 20 Tetra Pak tetra Alex 20
Dwj28y Shpallja është përkthyer automatikisht dhe disa gabime e përkthimit mund të ketë ndodhur.
4052264.jpg
PET shishe derdhje Machine Machinery & Technology A-3000 (4 000 bhp)
Vc2buji Shpallja është përkthyer automatikisht dhe disa gabime e përkthimit mund të ketë ndodhur.
4040579.jpg
Linja asseptike Tetra Pak TBA 19 -125 Slim Tetra Pak TBA 19 -125 ml Slim
Bex80qakyd Shpallja është përkthyer automatikisht dhe disa gabime e përkthimit mund të ketë ndodhur.
4032759.jpg
Linja asseptike Tetra Pak TBA 21 1000 SQ Tetra Pak TBA 21 -1000 ml Prisma
Bevv98vptx Shpallja është përkthyer automatikisht dhe disa gabime e përkthimit mund të ketë ndodhur.
4022152.jpg
Tetra Pak TBA 19-330 Prism mbushje linjë Tetra Pak TBA 19-330 Prisma
-Tetra Pak TBA 19 -330 Prisma Ptx3mi 1997 year only 3 000 working hours -Tetra Pak straw aplicator TCA 21 -Tetra Pak carton packer TCP 70 -Tetra Pak shrink TTS-51 -conveyer system -Jambo trolley Very good technical condit ...
4022150.jpg
Tetra Pak capper TCA 45 Tetra Pak TCA 45
7000 cap/h Serial number : 75636/17853 Bestghljug Year of manufacturing : 2004 Production hours : 7051 only! Power : 400 V, 50 hz Dimensions ( l x w x h ) : ± 6,00 x 2,00 x 2,70 mtr Weight : ± 900 + 300 kg Condition of t ...
4020755.jpg
Pakësoni tkurrjen për linjat Tetra Pak Machinery & Technology MO-3
Shrink packer for the finished products 200-1000 ml. series МО-3 Maximum capacity : 9 600 packages/hour. Gbjs8bmt
4020753.jpg
paketues kartoni për linjat Tetra Pak Machinery & Technology MO-3
Haracer Carton and tray packer МО-3 – automatic machine for multiple packaging of the finished products in packages Tetra Brick , Combiblock, SIG, Pure Pak and the others, from 0,2 to 2,0 liters, in carton block or on tray ...
4020752.jpg
CK për Tetra Pak TCA 49 në HeliCap27 Machinery & Technology TCA 49 for Helicap 27
Convertion kit for change caps format for Tetra Pak TCA 49 -2000 ml. Slim on HeliCap 27 Ptx2aq
4020750.jpg
CK për Tetra Pak TCA 88 në HeliCap27 Machinery & Technology TCA 88 for Helicap 27
Convertion kit for change caps format on HeliCap 27 for Tetra Pak TCA 88 Besge97fio cap aplicator
4020749.jpg
CK për Tetra Pak TCA 45 në HeliCap27 Machinery & Technology TCA 45 for Helicap 27
Convertion kit for Tetra Pak capper TCA 45 for HeliCap 27 caps format Besgewl9un
4020192.jpg
CK për Tetra Pak TCA 47 për HeliCap23 Machinery & Technology TCA 47 for Helicap 23
Capacity: 7000 cap/h change cap's format from HeliCap 23 2rg2pa
4020181.jpg
Paketues i kartonit Tetra Pak Tetra Pak TCBP 70
Infeed type- Multi Package length-300 – 420 mm Nl2sv Package length-300 – 420 mm Feeding side-Left hand
Provoni app Machineseeker tani!
app Machineseeker for iPhone dhe Android .