Profili i Dealer

Cermotec S.L nga CONSUEGRA

Cermotec S.L


Herr angel sanchez

C URDA 145 1
45700 CONSUEGRA

Spanjë


numrin e telefonit Trego


Carpintería industrial dedicada a la fabricación de puertas, cercos, molduras y sus derivados.

Shko tek ofertat më të lartë › 

listat aktuale dhe promovime të veçanta
4020295.jpg
Shtypja hidraulike e membranës 3D Italpresse Lockform shuttle system air
F7aqbfoh Membrane 3D hydraulic press of the Italpresse brand. It consists of two tables on both sides designed to cover panels molded in 3D with thermoformable plastic sheets such as PVC, PPE, ABS,... më shumë »
Dërgoni kërkesën për Cermotec S.L

kompani

emër*, Emri

Rruga dhe numri i shtëpisë

Kodi Postar & Town

telefon

faks

E-mail*

hetim juaj*

Ju lutem përgjigje me anë të*Makinat e përdorura në kategoritë e
më shumë listings & makineri në ofertë
4020295.jpg
Shtypja hidraulike e membranës 3D Italpresse Lockform shuttle system air
F7aqbfoh Membrane 3D hydraulic press of the Italpresse brand. It consists of two tables on both sides designed to cover panels molded in 3D with thermoformable plastic sheets such as PVC, PPE, ABS,... më shumë »
Provoni app Machineseeker tani!
app Machineseeker for iPhone dhe Android .