Profili i Dealer

Bender Packaging / Michael Bender nga Oberursel

Bender Packaging / Michael Bender


Herr Michael Bender

Alberusstrasse 2
61440 Oberursel

Gjermani


numrin e telefonit Trego
Trego numrin e telefonit celular


Responsible / Owner: Michael Bender
Alberusstrasse 2
61440 Oberursel
GERMANY
UST-Nr /VAT-No.: DE312181491

Contact:
Phone: +4915151762262

We are specialized in renovation and distribution of packaging machines. Our approach to quality and reliability is what drives us.

Shko tek ofertat më të lartë › 

listat aktuale dhe promovime të veçanta
4086837.jpg
Printeri Domino Ink-Jet A520i E RI Domino A520i
Bffnuoxbfv Shpallja është përkthyer automatikisht dhe disa gabime e përkthimit mund të ketë ndodhur. më shumë »
4086835.jpg
Njësia e nxehtë e shkrirjes Nordson ProBlue 4 E RE Nordson Problue 4 (1022231)
Ziw89v7t Shpallja është përkthyer automatikisht dhe disa gabime e përkthimit mund të ketë ndodhur. më shumë »
4086517.jpg
Mbështjellësi i filmit 67 nga Tetra Pak Tetra Pak Film Wrapper 67 by Tetra Pak
Bffkvc8y2v Shpallja është përkthyer automatikisht dhe disa gabime e përkthimit mund të ketë ndodhur. më shumë »
Dërgoni kërkesën për Bender Packaging / Michael Bender

kompani

emër*, Emri

Rruga dhe numri i shtëpisë

Kodi Postar & Town

telefon

faks

E-mail*

hetim juaj*

Ju lutem përgjigje me anë të*më shumë listings & makineri në ofertë
4086837.jpg
Printeri Domino Ink-Jet A520i E RI Domino A520i
Bffnuoxbfv Shpallja është përkthyer automatikisht dhe disa gabime e përkthimit mund të ketë ndodhur.
4086835.jpg
Njësia e nxehtë e shkrirjes Nordson ProBlue 4 E RE Nordson Problue 4 (1022231)
Ziw89v7t Shpallja është përkthyer automatikisht dhe disa gabime e përkthimit mund të ketë ndodhur.
4086517.jpg
Mbështjellësi i filmit 67 nga Tetra Pak Tetra Pak Film Wrapper 67 by Tetra Pak
Bffkvc8y2v Shpallja është përkthyer automatikisht dhe disa gabime e përkthimit mund të ketë ndodhur.
4086372.jpg
Aplikuesi i Kashtës 30 TBA nga Tetra Pak Tetra Pak Straw Applicator 30
Vsrlte Shpallja është përkthyer automatikisht dhe disa gabime e përkthimit mund të ketë ndodhur.
Provoni app Machineseeker tani!
app Machineseeker for iPhone dhe Android .