Profili i Dealer

ESA SERVICE SRL nga TREVIGLIO

ESA SERVICE SRL


Frau FEDERICA NOCI

VIA ROSSARO 13
24047 TREVIGLIO

Itali


numrin e telefonit Trego


ESA produce apparecchiature standard e custom per produzioni di serie, per la prova di tenuta con elio e la carica dei gas refrigeranti HFC e HC . Dal 1980 ESA ha prodotto migliaia di apparecchiature per Clienti in tutto il mondo.

ESA si avvale di uno staff competente e motivato: ricercatori, progettisti, collaudatori e personale del service. La sede operativa è situata a Treviglio su un’area di 3500 mq a pochi chilometri da Milano. Qualità, affidabilità e durata degli impianti ESA sono riconosciute e apprezzate dai nostri Clienti.

Ricerca ed innovazione unite alla quarantennale esperienza, rendono ESA un punto di riferimento internazionale nel settore della ricerca fughe e della carica dei gas refrigeranti.

Shko tek ofertat më të lartë › 

listat aktuale dhe promovime të veçanta
4022310.jpg
MOTORI ASYNCHRONO TRI FAZA; 50 PC LAFERT AMPH 80Z AA4
MOTORI ASYNCHRONO TRI FAZA; 50 PC Besuv7hnzg Shpallja është përkthyer automatikisht dhe disa gabime e përkthimit mund të ketë ndodhur. më shumë »
4021166.jpg
Pompë vakumi LEYBOLD DK 200/11267
Pompë vakumi Gfecrjvo Shpallja është përkthyer automatikisht dhe disa gabime e përkthimit mund të ketë ndodhur. më shumë »
Dërgoni kërkesën për ESA SERVICE SRL

kompani

emër*, Emri

Rruga dhe numri i shtëpisë

Kodi Postar & Town

telefon

faks

E-mail*

hetim juaj*

Ju lutem përgjigje me anë të*më shumë listings & makineri në ofertë
4022310.jpg
MOTORI ASYNCHRONO TRI FAZA; 50 PC LAFERT AMPH 80Z AA4
MOTORI ASYNCHRONO TRI FAZA; 50 PC Besuv7hnzg Shpallja është përkthyer automatikisht dhe disa gabime e përkthimit mund të ketë ndodhur. më shumë »
4021166.jpg
Pompë vakumi LEYBOLD DK 200/11267
Pompë vakumi Gfecrjvo Shpallja është përkthyer automatikisht dhe disa gabime e përkthimit mund të ketë ndodhur. më shumë »
Provoni app Machineseeker tani!
app Machineseeker for iPhone dhe Android .