Profili i Dealer

Te-san Metal Ltd. Sti. nga Istanbul

Te-san Metal Ltd. Sti.


Herr Aykut Gulersoylular

Sile Yolu Cad. No Cekmekoy 34
34794 Istanbul

Turqi


numrin e telefonit Trego
Trego numrin e telefonit celular
Trego numrin e faksit


listat aktuale dhe promovime të veçanta
4045689.jpg
furrë rrotulluese Polin Roto Avant 80x100 HR
Bezonmyxpz Shpallja është përkthyer automatikisht dhe disa gabime e përkthimit mund të ketë ndodhur. më shumë »
4019347.jpg
linja Bun WP Kemper Quadro round
WP Kemper Quadro round line Very good condition 5 rows knife Between 40-130 gr roll & hamburger production Berzc22qat Also makes square and rectangular products Included to the line: Quadr... më shumë »
4024497.jpg
Trays & Tins tesan Toast, Baguette, Cake, Flat, Bun, Hotdog
Betjbwc7zr Shpallja është përkthyer automatikisht dhe disa gabime e përkthimit mund të ketë ndodhur. më shumë »
Dërgoni kërkesën për Te-san Metal Ltd. Sti.

kompani

emër*, Emri

Rruga dhe numri i shtëpisë

Kodi Postar & Town

telefon

faks

E-mail*

hetim juaj*

Ju lutem përgjigje me anë të*Makinat e përdorura në kategoritë e
më shumë listings & makineri në ofertë
4045689.jpg
furrë rrotulluese Polin Roto Avant 80x100 HR
Bezonmyxpz Shpallja është përkthyer automatikisht dhe disa gabime e përkthimit mund të ketë ndodhur.
4019347.jpg
linja Bun WP Kemper Quadro round
WP Kemper Quadro round line Very good condition Berzc22qat 5 rows knife Between 40-130 gr roll & hamburger production Also makes square and rectangular products Included to the line: Quadro head machine Dampering and ...
4024497.jpg
Trays & Tins tesan Toast, Baguette, Cake, Flat, Bun, Hotdog
Betjbwc7zr Shpallja është përkthyer automatikisht dhe disa gabime e përkthimit mund të ketë ndodhur.
4024491.jpg
mikser në formë spirale logiudice forni Gemma
Nl9zl Shpallja është përkthyer automatikisht dhe disa gabime e përkthimit mund të ketë ndodhur.
4019341.jpg
shop furrë Wisheu Dibas 10 t
Nl0yn Wisheu Dibas shop type conventional oven 10 trays 40*60 capacity Works with electric With proofer 20 trays capacity Excellent condition
4019335.jpg
furrë rrotulluese Polin Roto 8095 SC
Polin Roto 8095 Classic oven SC Combustion oven Only used in exhibition it is like new Fucmymqh
4019333.jpg
Tortë e kupës Alimec Cup cake line
Alimec Cup cake line Ddlsgif very good condition
4019319.jpg
Tejzanor Divider Doinghaus USS 2/850
Bery0q0spx Doinghaus Ultrasonic divider USS 2/850 In excellent condition FB/45/140
4018952.jpg
Përzierësi i dyfishtë i vozësave të tortës Sancassiano PLT 300
Ptxzii Sancassiano twin paddle mixer PLT 300 3 pcs bowl
Provoni app Machineseeker tani!
app Machineseeker for iPhone dhe Android .