Profili i Dealer

MATIMEX AG nga Wien

MATIMEX AG


Herr Christian Haas

Großbauerstraße 8
1210 Wien

Austri


numrin e telefonit Trego
Trego numrin e telefonit celular
Trego numrin e faksit


MATIMEX AG, A-1210 Wien, Großbauerstraße 8; Vorstand: Christian Haas; Handelsgericht Wien, FN 103462a; UID: ATU 15098105

Aus unserer Tätigkeit als Maschinengroßhändler bieten wir auf dieser Plattform Lagerware an.

Shko tek ofertat më të lartë › 

listat aktuale dhe promovime të veçanta
4017949.jpg
Kornizë gravitacionale Kittner Anlagen- und Maschinenbau
Product dimensions: 1550 x 2820 x 2380 mm Packing: 1, 248 x 172 x 250 cm, 1,000 kg Bermchpw37 No guarantee regarding the completeness and accuracy of the information. Subject to prior sale. No wa... më shumë »
4017884.jpg
Valvula e prerjes Handtmann Maschinenfabrik SV 424
Handtmann cutting valve SV 424 - attachment to the direct portion of ham products in containers / thermoforming machines -Pressures up to 10 bar -Portion speed up to 37 portions / min. -Pipe and cu... më shumë »
4017391.jpg
Makinë paketimi termoformuese vakum HAJEK VS 20 / 320 - 150
Vacuum thermoforming packaging machine of brand HAJEK with fully automatic work barrel, for the manufacture of vacuum and protective gas packs (MAP) from tiefzieh - & hot seal capable, flexible ra... më shumë »
Dërgoni kërkesën për MATIMEX AG

kompani

emër*, Emri

Rruga dhe numri i shtëpisë

Kodi Postar & Town

telefon

faks

E-mail*

hetim juaj*

Ju lutem përgjigje me anë të*më shumë listings & makineri në ofertë
4017949.jpg
Kornizë gravitacionale Kittner Anlagen- und Maschinenbau
Product dimensions: 1550 x 2820 x 2380 mm Packing: 1, 248 x 172 x 250 cm, 1,000 kg Bermchpw37 No guarantee regarding the completeness and accuracy of the information. Subject to prior sale. No wa... më shumë »
4017884.jpg
Valvula e prerjes Handtmann Maschinenfabrik SV 424
Handtmann cutting valve SV 424 - attachment to the direct portion of ham products in containers / thermoforming machines -Pressures up to 10 bar -Portion speed up to 37 portions / min. -Pipe and cu... më shumë »
4017391.jpg
Makinë paketimi termoformuese vakum HAJEK VS 20 / 320 - 150
Vacuum thermoforming packaging machine of brand HAJEK with fully automatic work barrel, for the manufacture of vacuum and protective gas packs (MAP) from tiefzieh - & hot seal capable, flexible ra... më shumë »
Provoni app Machineseeker tani!
app Machineseeker for iPhone dhe Android .