Profili i Dealer

Kobell-Ker Kft. nga Kiskunlachaza

Kobell-Ker Kft.


Herr József Kobella

Vágóhíd u. 21.
2340 Kiskunlachaza

Hungari


numrin e telefonit Trego
Trego numrin e telefonit celular
Trego numrin e faksit


1996-ban Betéti társaságként alakult, majd 2004-ben Kft-vé átalakult cégünk ipari gép és gépalkatrész ellátással, adás-vételével foglalkozik. Ezen belül főbb tevékenységeink: ipari csapágyak, villanymotorok, hajtóműves motorok, szivattyúk, ventilátorok, pneumatika, folyamatirányítás, és egyéb ipari alkatrészek.

Shko tek ofertat më të lartë › 

listat aktuale dhe promovime të veçanta
4073262.jpg
Çelësi i ndalimit emergjent me roje Moeller M22-PVS/KC11/IY-NA + M22-ES-MS1
Stfgro Shpallja është përkthyer automatikisht dhe disa gabime e përkthimit mund të ketë ndodhur. më shumë »
4073186.jpg
Schneider Lexium Servo motor AC Schneider Electric BSH1002P22F2A
Vjth9a9c Shpallja është përkthyer automatikisht dhe disa gabime e përkthimit mund të ketë ndodhur. më shumë »
4072870.jpg
1000 pika SKF-FAG-INA kushineta për shitje SKF-FAG-INA-NTN-KOYO-RHP-NSK-TIMKEN, stb 12xx-13xx-22xx-23xx-23xx-33xx-42xx- stb.
Bfblr9apfg Shpallja është përkthyer automatikisht dhe disa gabime e përkthimit mund të ketë ndodhur. më shumë »
Dërgoni kërkesën për Kobell-Ker Kft.

kompani

emër*, Emri

Rruga dhe numri i shtëpisë

Kodi Postar & Town

telefon

faks

E-mail*

hetim juaj*

Ju lutem përgjigje me anë të*më shumë listings & makineri në ofertë
4073262.jpg
Çelësi i ndalimit emergjent me roje Moeller M22-PVS/KC11/IY-NA + M22-ES-MS1
Stfgro Shpallja është përkthyer automatikisht dhe disa gabime e përkthimit mund të ketë ndodhur.
4073186.jpg
Schneider Lexium Servo motor AC Schneider Electric BSH1002P22F2A
Vjth9a9c Shpallja është përkthyer automatikisht dhe disa gabime e përkthimit mund të ketë ndodhur.
4072870.jpg
1000 pika SKF-FAG-INA kushineta për shitje SKF-FAG-INA-NTN-KOYO-RHP-NSK-TIMKEN, stb 12xx-13xx-22xx-23xx-23xx-33xx-42xx- stb.
Bfblr9apfg Shpallja është përkthyer automatikisht dhe disa gabime e përkthimit mund të ketë ndodhur.
4070739.jpg
M8 25x15x5 mm rrumbullakë arrë, arrë anker PUK AM16 M8F, 16233840, ISO 1461
Bfaxw3g0gt Shpallja është përkthyer automatikisht dhe disa gabime e përkthimit mund të ketë ndodhur.
4070719.jpg
Varkë shpëtimi për 16 njerëz Viking 16 DK+, SOLAS A-PACK
Bfaxq7pjv9 Shpallja është përkthyer automatikisht dhe disa gabime e përkthimit mund të ketë ndodhur.
4070682.jpg
Gjenerator i sinjaleve video, gjenerator testesh Quantumdata 881C
Yr3uq0 Shpallja është përkthyer automatikisht dhe disa gabime e përkthimit mund të ketë ndodhur.
4070639.jpg
Pompë centrifugale me ushqime të pandryshkshme US Motors, APV APC W+50/08, US Motors 184TC, 69BP491768
Bfawzcrhtp Shpallja është përkthyer automatikisht dhe disa gabime e përkthimit mund të ketë ndodhur.
4070602.jpg
xy udhë lineare për ndërtimin e CNC Bosch Rexroth 2220x935mm
W8sok Shpallja është përkthyer automatikisht dhe disa gabime e përkthimit mund të ketë ndodhur.
4026115.jpg
pompë hidraulike pistoni, 45kW Vickers PVH131CRF3S11C2531, 10R05W734
Htg93mud Shpallja është përkthyer automatikisht dhe disa gabime e përkthimit mund të ketë ndodhur.
4026114.jpg
Pluhuri industrial i ndotur nga ndotja ULT ASD 300Ex-Ec, Ex II2/-D
By8hptac Shpallja është përkthyer automatikisht dhe disa gabime e përkthimit mund të ketë ndodhur.
4026110.jpg
Kontrolluesi i Motorit të Thyristorit DC, Drive ABB DCS600, DCS602-0900-61-15000A0
Betycm2qp8 Shpallja është përkthyer automatikisht dhe disa gabime e përkthimit mund të ketë ndodhur.
4024997.jpg
Ndërprerësi Induktiv 10x Pepperl+Fuchs NCB2-12GM35-N0, 106287
Betnwwo0zf Shpallja është përkthyer automatikisht dhe disa gabime e përkthimit mund të ketë ndodhur.
4021715.jpg
Kabineti i klimës, moduli i ajrit të kondicionuar Rittal SK 3374.100
Cabinet air conditioning, air conditioning module, Rittal SK 3374.100 Wall, switch cabinet air / water heat exchanger module, 3000W, 230 VAC, 1 ~, 50/60 Hz For electric air conditioning and distribution cabinets and other cooling ...
4021637.jpg
Motor pneumatik, motor ajri Atlas Copco LZB33 AR019 11, 8411030326, 8411 0303 26
Pneumatic motor, compressed air engine, air engine, 2-way rotation. Idle speed / load: 1760/880 rpm Besonladqf Required air volume: 7.8 l / s (6.3 bar, loaded) Operating Pressure: 6.3 bar (max. 7 bar) Power: 0.24kW / 0.32LE ...
4021555.jpg
Elektroda e saldimit për çelik inox Elga Cromarod Duplex, 3.25x350 mm, 7452-3200,
3x3 kg Welding electrode for stainless steel, 3.25x350 mm, Elga Cromarod Duplex 7452-3200, (ESAB OK 67.50, 1.4462), Sheathed rutile welding electrode (1.4462) for welding ferritic ferritic austenitic steels. Welding voltage: DC + ...
4021534.jpg
Kontrolluesi motorik servo për motorët SF / SR Bosch DM8K 1301-D 1070081564-211
Servo motor controller for SF / SR servomotors, expansion card, tested. Ojjgma8 U: 670-705 VDC, I: 10 A max. Software release: ≥ V0.40 required Expansion Card: PM SMA / 000 / 0.54-D 1070084858-107 Stock 6 i ...
4021139.jpg
Grundfos fluturoi 3 ~ motor elektrik Grundfos MG100LA2-28FT130-D, 85325510, 3.0 kW
Flanged, 3 ~ electric motor. For Grundfos MTR pumps. Aluminum housed, heat-protected, without wedge, MG100LA2-28FT130-D, 85325510. Voltage: 346-380 / 200-220V Y / Δ 50Hz Power: 3 kW Besjy7wryt Current consumption: 6.95 / 12 A ...
4018653.jpg
Pompë centrifugale monoblok industriale Calpeda NM 100/200EE
Industrial, closed blade, monoblock centrifugal pump for pools, antifreeze for liquids, heating and cooling systems, and other industrial applications with flanged connections, slip ring seals. in perfect condition (backup pumps) ...
4018177.jpg
Industriale, ngrohja pjatë çeliku inox e Fischer Eurocal 61CF
Industrial, plate-mounted, stainless steel heat exchanger module with Combi Flow (CF) plates (60 pcs.) Plate dimensions: 1730x396x3.91 mm / pc. Heat transfer area per sheet 0.61 m2 Berogf2zub Operating pressure max. 10 bar Fl ...
4017858.jpg
Presion të lartë industrial çelik inox Grundfos BM46-19, 98490809, MS6000, 78195520
Industrial multi-stage stainless steel booster pump. Instructions for use and installation (also in Hungarian). Net weight (pump weight): 187 Kg. Box size: 4400x350x500 mm Engine: Grundfos MS6000, 78195520 3 ~, 380-415VAC 50 ...
4017445.jpg
Kaloni Universal afërsisë, sensor FRIMO 237464
50 FRIMO 237464 universal proximity switches, magneto-resistive sensor, pneumatic cylinder position sensor for 8 mm T-nuts. Fcpekdnf (Replacement: SMT-8M) Operating voltage: 10-30 VDC Dimensions: width 5 mm, height 6 mm, lengt ...
23 Shfaq Ofertat ›
Provoni app Machineseeker tani!
app Machineseeker for iPhone dhe Android .