Profili i Dealer

Träbolaget i Ljungbyhed AB nga Ljungbyhed

Träbolaget i Ljungbyhed AB


Herr Alexander Svedulf

Ljungbygatan 25
26452 Ljungbyhed

Suedi


numrin e telefonit Trego

kontakte të tjera

Herr Ove Friman
Production
Manager

Gjuhë: anglisht, Schwedisch


Trabolaget in Ljungbyhed has a long tradition in processing wood. We are now selling parts of our equipment assets.

Shko tek ofertat më të lartë › 

listat aktuale dhe promovime të veçanta
4120632.jpg
Line Moulder Planer Jonsered M-961KB
më shumë »
4119148.jpg
shtyp pilulë Biopress 450
më shumë »
4017225.jpg
Canali TB1100 Linja e sharrave Canali TB1100
më shumë »
Dërgoni kërkesën për Träbolaget i Ljungbyhed AB

kompani

emër*, Emri

Rruga dhe numri i shtëpisë

Kodi Postar & Town

telefon

faks

E-mail*

hetim juaj*

Ju lutem përgjigje me anë të*më shumë listings & makineri në ofertë
4120632.jpg
Line Moulder Planer Jonsered M-961KB
më shumë »
4119148.jpg
shtyp pilulë Biopress 450
më shumë »
4017225.jpg
Canali TB1100 Linja e sharrave Canali TB1100
më shumë »
Provoni app Machineseeker tani!
app Machineseeker for iPhone dhe Android .