Profili i Dealer

INTERSONIK nga / ISTANBUL

INTERSONIK


Herr Attila ARSAN

Alpaslan Street 7
34555 / ISTANBUL

Turqi


numrin e telefonit Trego
Trego numrin e telefonit celular
Trego numrin e faksit

kontakte të tjera

Herr Attila ARSAN
General Manager

Gjuhë: anglisht, turk, francez, Spanjisht, Italenisch


INTERSONIC CORP.
Alpaslan St. No:7
34555 Hadimkoy
TURKEY

Intersonik, has been operating in the field of Industrial Surface
Treatments since 1988.

As being the pioneer in this area, the
company has installed part washing machines in more than 1500
major industrial companies in Turkey and abroad since then.


The company has many years of expertise in industrial component
cleaning and experienced in the design and delivery of purposebuilt
cleaning equipment and installation processing of the
industrial surface processing facilities.

Shko tek ofertat më të lartë › 

INTERSONIK
listat aktuale dhe promovime të veçanta
4140544.jpg
Makinë larëse, myk, kapak, kuti INTERSONIK Tunnelwash
më shumë »
4140535.jpg
Depozitë tejzanor pastrimi INTERSONIK Ultrasonic Tank
më shumë »
4023120.jpg
PJESË NË BAZË SOLVENTIN PASTRIM INTERSONIK SOLWASH
më shumë »
Dërgoni kërkesën për INTERSONIK

kompani

emër*, Emri

Rruga dhe numri i shtëpisë

Kodi Postar & Town

telefon

faks

E-mail*

hetim juaj*

Ju lutem përgjigje me anë të*Provoni app Machineseeker tani!
app Machineseeker for iPhone dhe Android .