Profili i Dealer

Toszeg Kft nga Balatonbolglar

Toszeg Kft


Frau Klaudia Kocsmar

Rozsapuszta 0175
8691 Balatonbolglar

Hungari


numrin e telefonit Trego


Tószeg Kft
8691 Balatonboglar, Rozsapusza hrsz 0175.
23442454-2-14 HU 23442454
14-09-311684
Kocsmár Klaudia

Our company is establised on 2011. It started its production as a family manufacture.
Our main profile is producing plastic bottles, and caps from 200 ml to 15000ml, but we started to distribute machines in 2017. We distribute blow molding, injection mold, filling, capping, labeling, and other type of packing machines. We take care of after service too. We sold 7 pcs filling lines, 2 pcs cap closing machines with cap feeders, 2 pcs injection molding machines and 1 pcs blow molding machine 2 station 1 die head until 1,5 years . We are very serious in selling machines and service them. If you are interested in about our pursuit do not hesitate to contact with us.

Shko tek ofertat më të lartë › 

listat aktuale dhe promovime të veçanta
4089039.jpg
Makina e derdhur injeksion 1000T PM1000
Bfgcewufsp Shpallja është përkthyer automatikisht dhe disa gabime e përkthimit mund të ketë ndodhur. më shumë »
4017425.jpg
Makinë mbushëse të lëngshme të pastruesve Pelso Machine PM6HFS
Liquid detergent filling machine. Full Automatic, equiped with servo system, ( servo height and volume adjustment) with Delta PLC and Delta HMI. Fcjfss3r With 3 liters pump, and 6 filling nozzles ... më shumë »
4018012.jpg
Injection derdhur makine Pelso Machine PM200T
Injection molding machine which is suitable for producing plastic caps. Dwixk3 Clamping force 200 tons, Opening stroke 500 mm, machine size 5,9*1,5*2,0 meter. Machine weight 6,8 ton Space between t... më shumë »
Dërgoni kërkesën për Toszeg Kft

kompani

emër*, Emri

Rruga dhe numri i shtëpisë

Kodi Postar & Town

telefon

faks

E-mail*

hetim juaj*

Ju lutem përgjigje me anë të*më shumë listings & makineri në ofertë
4089039.jpg
Makina e derdhur injeksion 1000T PM1000
Bfgcewufsp Shpallja është përkthyer automatikisht dhe disa gabime e përkthimit mund të ketë ndodhur.
4017425.jpg
Makinë mbushëse të lëngshme të pastruesve Pelso Machine PM6HFS
Fcjfss3r Liquid detergent filling machine. Full Automatic, equiped with servo system, ( servo height and volume adjustment) with Delta PLC and Delta HMI. With 3 liters pump, and 6 filling nozzles ( heads). According to custome ...
4018012.jpg
Injection derdhur makine Pelso Machine PM200T
Injection molding machine which is suitable for producing plastic caps. Clamping force 200 tons, Opening stroke 500 mm, machine size 5,9*1,5*2,0 meter. Machine weight 6,8 ton Space between tie bars 505x505 mm Dwixk3 With servo ...
4017927.jpg
Makinë mbushëse të lëngshme të pastruesve Pelso Machine PM6HFS
Berl2vv2eh Liquid detergent filling machine. Full Automatic, equiped with servo system, ( servo height and volume adjustment) with Delta PLC and Delta HMI. With 3 liters pump, and 6 filling nozzles ( heads). According to custo ...
Provoni app Machineseeker tani!
app Machineseeker for iPhone dhe Android .