Profili i Dealer

Baba Invest GmbH nga Schwelm

Baba Invest GmbH


Herr Tuncay Baba

Pastor-Nonnestr 19a
58332 Schwelm

Gjermani


numrin e telefonit Trego


Baba Invest GmbH
Pastor-Nonne-Strasse 19a
58332 Schwelm
Amtsgericht Hagen, HRB-6489
Geschäftsführer: Tuncay Baba

wir handeln mit gebrauchte werkzeugmachinen.

Shko tek ofertat më të lartë › 

listat aktuale dhe promovime të veçanta
4283863.jpg
2 makina bluarëse ingranazhesh Niles ZSTS 630 C3
më shumë »
4274668.jpg
CNC torno INDEX ABC
më shumë »
4274667.jpg
CNC torno INDEX ABC
më shumë »
Dërgoni kërkesën për Baba Invest GmbH

kompani

emër*, Emri

Rruga dhe numri i shtëpisë

Kodi Postar & Town

telefon

faks

E-mail*

hetim juaj*

Përgjigju ju lutem nga*Provoni app Machineseeker tani!
app Machineseeker for iPhone dhe Android .