Profili i Dealer

TURGAY DİŞLİ MAKİNA LTD.ŞTİ. nga BURSA

TURGAY DİŞLİ MAKİNA LTD.ŞTİ.


Herr ERHAN UYDUR

Yaylacık Mah. 42. Sok. No: /5/1 Niüfer / BURSA 9
16110 BURSA

Turqi


numrin e telefonit Trego
Trego numrin e telefonit celular
Trego numrin e faksit


Turgay Gear Machine
Established in 1995, Turgay Machine Gear Industry has been carrying out important work since that day by aiming to be honest and customer satisfaction.
Innovative, dynamic, efficient, reliable team spirit with a strong technical team; we do not compromise on quality, punctuality and customer satisfaction, we serve our valuable customers with optimum prices in accordance with world standards.
We are constantly renewing ourselves according to technological developments with a team spirit that all of our employees actively take part in, in order to increase customer satisfaction, to meet current and future expectations of our customers.

Turgay Gear Machine
Established in 1995, Turgay Machine Gear Industry has been carrying out important work since that day by aiming to be honest and customer satisfaction.
Innovative, dynamic, efficient, reliable team spirit with a strong technical team; we do not compromise on quality, punctuality and customer satisfaction, we serve our valuable customers with optimum prices in accordance with world standards.
We are constantly renewing ourselves according to technological developments with a team spirit that all of our employees actively take part in, in order to increase customer satisfaction, to meet current and future expectations of our customers.

Shko tek ofertat më të lartë › 

listat aktuale dhe promovime të veçanta
4074012.jpg
Makina e Hobbingut të Rusisë RUS
Dwkoa3 Shpallja është përkthyer automatikisht dhe disa gabime e përkthimit mund të ketë ndodhur. më shumë »
4073904.jpg
Makinë bluarje Reishauer Gear REISHAUER Dişli Taşlama
Beltksnq Shpallja është përkthyer automatikisht dhe disa gabime e përkthimit mund të ketë ndodhur. më shumë »
4069103.jpg
Rusi drejt Planya 400 Russia
80fjdp Shpallja është përkthyer automatikisht dhe disa gabime e përkthimit mund të ketë ndodhur. më shumë »
Dërgoni kërkesën për TURGAY DİŞLİ MAKİNA LTD.ŞTİ.

kompani

emër*, Emri

Rruga dhe numri i shtëpisë

Kodi Postar & Town

telefon

faks

E-mail*

hetim juaj*

Ju lutem përgjigje me anë të*më shumë listings & makineri në ofertë
4074012.jpg
Makina e Hobbingut të Rusisë RUS
Dwkoa3 Shpallja është përkthyer automatikisht dhe disa gabime e përkthimit mund të ketë ndodhur.
4073904.jpg
Makinë bluarje Reishauer Gear REISHAUER Dişli Taşlama
Beltksnq Shpallja është përkthyer automatikisht dhe disa gabime e përkthimit mund të ketë ndodhur.
4069103.jpg
Rusi drejt Planya 400 Russia
80fjdp Shpallja është përkthyer automatikisht dhe disa gabime e përkthimit mund të ketë ndodhur.
4069101.jpg
Maag Gear Prerje Machine MAAG
Nnlln Shpallja është përkthyer automatikisht dhe disa gabime e përkthimit mund të ketë ndodhur.
4069098.jpg
Tabela ruse e hapjes Russia
Bfain0nj9k Shpallja është përkthyer automatikisht dhe disa gabime e përkthimit mund të ketë ndodhur.
4069094.jpg
Sgt Gear Machine Hapja SUNDERLAND GEAR PLANER GEAR PLANER
Cuwlaxpg Shpallja është përkthyer automatikisht dhe disa gabime e përkthimit mund të ketë ndodhur.
4069087.jpg
TOS Gear Machine Hapja TOS OF16
Bfaikrqmc9 Shpallja është përkthyer automatikisht dhe disa gabime e përkthimit mund të ketë ndodhur.
4015744.jpg
Rack Gear Machine REINECKER
Rack Gear Machine Modul :10 Length:1300mm Bvp83hua
4015741.jpg
Vogël Makinë Vidë WANDERER
Diameter:320mm. Length : 3.000mm. Screw Machine Nlxh7
4015738.jpg
Konvencional frezë WANDERER
Wanderer Vertical Milling Machine Beqxpjx920
Provoni app Machineseeker tani!
app Machineseeker for iPhone dhe Android .