Profili i Dealer

Mariusz Liewski nga Murrhardt

Mariusz Liewski


Herr Mariusz Liewski

Hausernerstr 17
71540 Murrhardt

Gjermani


numrin e telefonit Trego


Bin auf dem polnischen Markt tätig.

Shko tek ofertat më të lartë › 

listat aktuale dhe promovime të veçanta
4085910.jpg
machine CNC mërzitshëm Union BFT 110
Bfffagfb3w Shpallja është përkthyer automatikisht dhe disa gabime e përkthimit mund të ketë ndodhur. më shumë »
4069974.jpg
Forklift KOMATSU FD 80-8
C33tlokw Shpallja është përkthyer automatikisht dhe disa gabime e përkthimit mund të ketë ndodhur. më shumë »
4050254.jpg
frezë Jafo FYF 32J
Cl0gico Shpallja është përkthyer automatikisht dhe disa gabime e përkthimit mund të ketë ndodhur. më shumë »
Dërgoni kërkesën për Mariusz Liewski

kompani

emër*, Emri

Rruga dhe numri i shtëpisë

Kodi Postar & Town

telefon

faks

E-mail*

hetim juaj*

Ju lutem përgjigje me anë të*më shumë listings & makineri në ofertë
4085910.jpg
machine CNC mërzitshëm Union BFT 110
Bfffagfb3w Shpallja është përkthyer automatikisht dhe disa gabime e përkthimit mund të ketë ndodhur.
4069974.jpg
Forklift KOMATSU FD 80-8
C33tlokw Shpallja është përkthyer automatikisht dhe disa gabime e përkthimit mund të ketë ndodhur.
4050254.jpg
frezë Jafo FYF 32J
Cl0gico Shpallja është përkthyer automatikisht dhe disa gabime e përkthimit mund të ketë ndodhur.
4048179.jpg
Forklift KALMAR LT 20
Be0ftpiqft Shpallja është përkthyer automatikisht dhe disa gabime e përkthimit mund të ketë ndodhur.
4046151.jpg
Duke u përballur me torno Ravensburg
Nmu8h Shpallja është përkthyer automatikisht dhe disa gabime e përkthimit mund të ketë ndodhur.
4044778.jpg
torno Universal TOS SUS 63
Bezf73zshk Shpallja është përkthyer automatikisht dhe disa gabime e përkthimit mund të ketë ndodhur.
4023295.jpg
Koordinon Matja Machine Coord 3 TR32
COORD 3 TR32 measuring machine. Gy8sitl9 Coordinates: 3200 x 1000 x 1400 mm.
4039505.jpg
CNC Machining Center SPINNER VC 860
Lp7q3qor Shpallja është përkthyer automatikisht dhe disa gabime e përkthimit mund të ketë ndodhur.
4039457.jpg
Heavy Duty torno COLOMBO VUP2 1500x10000
Bexumdzcnb Shpallja është përkthyer automatikisht dhe disa gabime e përkthimit mund të ketë ndodhur.
4028423.jpg
CNC vertikale kthyer torno Okuma VTR-350A
D8f3jmh Shpallja është përkthyer automatikisht dhe disa gabime e përkthimit mund të ketë ndodhur.
4024049.jpg
Sipërfaqja makine bluarje ROSA RTRC 800
Bete3fuflr Shpallja është përkthyer automatikisht dhe disa gabime e përkthimit mund të ketë ndodhur.
4024010.jpg
CNC torno Gildemeister CTX 400
Beteqrwj8k Shpallja është përkthyer automatikisht dhe disa gabime e përkthimit mund të ketë ndodhur.
4023970.jpg
makine CNC bluarje TOS FNG 40
- CNC control: Heidenhain TNC 355 - table dimensions: 800 x 400 mm - travels: - X axis: 500 mm Beteeuhi7c - Y axis: 400 mm - Z axis: 400 mm - spindle taper: ISO 40 - spindle rotation range: 10-3150 rpm - machine weight ap ...
4023358.jpg
Sipërfaqja makine bluarje STEFOR RTB 8/5
Grinding length 880 mm Grinding width 500 mm Detail height 680 mm Bes8ohxvz8 Table 800 x 400 mm Grinding wheel 400 x 50 x 127 mm Spindle speed 1400 rpm
4023321.jpg
Bed Lloji frezë Induma MM 300
Heidenhain digital readouts Travels: Longitudinal 1250 mm. Transversal 360 mm. Vertical 500 mm. Table 1700X360 mm Angle milling head Spindle ISO 50 Nl8uz Number of gears 18 Max. spindle speed 1600 rpm Weight approx. 320 ...
4023274.jpg
torno Universal Egital 33 x 3000
Diameter above the bed: 660 mm Diameter over the slide: 470 mm Diameter in gap: 850 mm Width of the bed: 400 mm Distance beetwen centers L: 3000 mm Spindle bore: 104 mm Number of spindle speeds: 18 Speed range: 11.2 - 2000 ...
4019424.jpg
barenë Union BFT 90/3
Spindle dia 100 mm/ISO 40 Cxywdhha Table dimensions 1120 x 1000 mm Longitudinal travel table Z-axis 1600 mm Cross-travel table X-axis (Table/Column) 1250 mm Height travel head Y-axis 1250 mm W axis 710 mm Spindle 12kW
4019392.jpg
Turn-mulli qendër Mazak Integrex 40 ATC m/c
Control Mazatrol T32-3 Swing diam. 560 mm Turning diam. 400 mm Turning length 1550 mm Max. workpiece weight in chuck 300 kg Max. workpiece weight betwen centers 1500 kg Max. spindle speed 3000 rpm 2rg0wa Max. milling spind ...
4019388.jpg
CNC torno Doosan Puma 400LB
Control Fanuc 21iTB Swing 793mm Turning Diameter 550 mm Center Distance 2000 mm Bar Capacity 119mm X-Axis Travel 363 mm Berzpc2wv3 Z-Axis Travel 2090 mm Spindle Speed 2,000 RPM Main Motor 30/35 kW Turret Capacity 12 Mac ...
4019385.jpg
CNC torno TOS SUA 80
Turning diameter over the bed 840 mm Turning diameter over the support 450 mm Furjtfzz Turning length 3500 mm Control Fagor
4019384.jpg
Heavy Duty torno POREBA TCC 125 / 160
Overhauled in 2011 Turning diameter over bed: 1600 mm Turning diameter over support: 1300 mm Cxmyugfy Turning length: 4000 mm
23 Shfaq Ofertat ›
Provoni app Machineseeker tani!
app Machineseeker for iPhone dhe Android .