Profili i Dealer

Komotzki Mech. Bearbeitung e.K. nga Dortmund

Komotzki Mech. Bearbeitung e.K.


Herr Michael Komotzki

Gernotstraße 4
44319 Dortmund

Gjermani


numrin e telefonit Trego
Trego numrin e telefonit celular
Trego numrin e faksit


Amtsgericht Dortmund HRA 12427
Inhaber: Michael Komotzki
Gerichtsstand Dormtund
USt-Ident-Nr. DE811182464

wir lösen unseren Betrieb auf und stellen daher einige nicht mehr benötigte Maschinen zum Verkauf ein

Shko tek ofertat më të lartë › 

listat aktuale dhe promovime të veçanta
4026269.jpg
Kaçavidë rrotulluese pneumatike IHT
Betzrzgpa7 Shpallja është përkthyer automatikisht dhe disa gabime e përkthimit mund të ketë ndodhur. më shumë »
4026257.jpg
gaz inert saldim machine Micatronic 405 MIC 405
Betzogylqr Shpallja është përkthyer automatikisht dhe disa gabime e përkthimit mund të ketë ndodhur. më shumë »
4022253.jpg
Tabela e Shënimit
Offer an recoil table including two Höhenreißer is here Clquhdn Shpallja është përkthyer automatikisht dhe disa gabime e përkthimit mund të ketë ndodhur. më shumë »
Dërgoni kërkesën për Komotzki Mech. Bearbeitung e.K.

kompani

emër*, Emri

Rruga dhe numri i shtëpisë

Kodi Postar & Town

telefon

faks

E-mail*

hetim juaj*

Ju lutem përgjigje me anë të*më shumë listings & makineri në ofertë
4026269.jpg
Kaçavidë rrotulluese pneumatike IHT
Betzrzgpa7 Shpallja është përkthyer automatikisht dhe disa gabime e përkthimit mund të ketë ndodhur.
4026257.jpg
gaz inert saldim machine Micatronic 405 MIC 405
Betzogylqr Shpallja është përkthyer automatikisht dhe disa gabime e përkthimit mund të ketë ndodhur.
4022253.jpg
Tabela e Shënimit
Offer an recoil table including two Höhenreißer is here Clquhdn Shpallja është përkthyer automatikisht dhe disa gabime e përkthimit mund të ketë ndodhur.
4022249.jpg
Sharrë elektrike HESKA ESA4 HESKA ESA4
3450 mm is in the a band saw HESKA ESA4, tape length. Besudxpwtj The year is not known Shpallja është përkthyer automatikisht dhe disa gabime e përkthimit mund të ketë ndodhur.
4022246.jpg
Double Belt Sander REMA DP40
On offer is a double belt sander FA. REMA DP40 Year of construction is not known Gpf8hfxg Shpallja është përkthyer automatikisht dhe disa gabime e përkthimit mund të ketë ndodhur.
4022245.jpg
Mulliri i makinës TOS me kokën e kthyeshme TOS TOS FD32V
One is milling company in the TOS FD32V with Swivel Head. Gpfuwadf The year is not known. Shpallja është përkthyer automatikisht dhe disa gabime e përkthimit mund të ketë ndodhur.
Provoni app Machineseeker tani!
app Machineseeker for iPhone dhe Android .