Profili i Dealer

Gebrauchtwarenhandel nga Bitburg

Gebrauchtwarenhandel


Herr Stefan Blum

Claude-Dornier Straße 12
54634 Bitburg

Gjermani


numrin e telefonit Trego
Trego numrin e telefonit celular
Trego numrin e faksit


Gebrauchtwarenhandel Blum

Gebrauchtwaren Handel

54634 Bitburg

Shko tek ofertat më të lartë › 

listat aktuale dhe promovime të veçanta
4073143.jpg
Berg & Schmid GBS 230/60 Band Saw Machine Berg & Schmid GBS 230 / 60
Bkxuobx Shpallja është përkthyer automatikisht dhe disa gabime e përkthimit mund të ketë ndodhur. më shumë »
4073141.jpg
Bussing Consul 11 (viti 1968) Büssing Konsul 11
Nnpjv Shpallja është përkthyer automatikisht dhe disa gabime e përkthimit mund të ketë ndodhur. më shumë »
4014567.jpg
Gërshërë të mëdha Alligator skrap qethje Lindemann
Offer an old used alligator shears or scrap shear. It is operated with 32amp. Net weight 2-3T Beqmskhd2h No hydraulic shears, but flywheel. Shpallja është përkthyer automatikisht dhe dis... më shumë »
Dërgoni kërkesën për Gebrauchtwarenhandel

kompani

emër*, Emri

Rruga dhe numri i shtëpisë

Kodi Postar & Town

telefon

faks

E-mail*

hetim juaj*

Ju lutem përgjigje me anë të*më shumë listings & makineri në ofertë
4073143.jpg
Berg & Schmid GBS 230/60 Band Saw Machine Berg & Schmid GBS 230 / 60
Bkxuobx Shpallja është përkthyer automatikisht dhe disa gabime e përkthimit mund të ketë ndodhur.
4073141.jpg
Bussing Consul 11 (viti 1968) Büssing Konsul 11
Nnpjv Shpallja është përkthyer automatikisht dhe disa gabime e përkthimit mund të ketë ndodhur.
4014567.jpg
Gërshërë të mëdha Alligator skrap qethje Lindemann
Offer an old used alligator shears or scrap shear. It is operated with 32amp. Net weight 2-3T Beqmskhd2h No hydraulic shears, but flywheel. Shpallja është përkthyer automatikisht dhe disa gabime e përkthimit mund t ...
4014548.jpg
Ndaloni dhe montoni pajisjen
Offer a stopper and Assembly machine Fully air operated lifting and lowering, as well as the attacks work perfectly! Dimensions of the machine CA 2, 5 m high CA 4, 3m long Beqmmvay8u approx. 1m deep Has been tested to ...
Provoni app Machineseeker tani!
app Machineseeker for iPhone dhe Android .