Profili i Dealer

Turbowiór nga Wierzbie

Turbowiór


Herr Robert Kryś

Główna 1
42-700 Wierzbie

Poloni


numrin e telefonit Trego


Robert Kryś TURBOWIÓR
42-700 Wierzbie, ul Główna 1
NIP 575-186-73-34
Regon 241729740

[PL]
Zajmujemy się obróbką metalu: frezowanie, toczenie, spawanie. Wykorzystujemy maszyny konwencjonalne oraz nowoczesne obrabiarki CNC.
[EN]
Our company specializes in: milling, turnig, welding. We are using conventional and modern CNC machines.

Shko tek ofertat më të lartë › 

listat aktuale dhe promovime të veçanta
4020100.jpg
Robot ABB IRB saldimi me gramafon ABB 1500
Robot welding cell including: - robot ABB IRB1500 Besadja3me - welding source - turntable - torch cleaning station Various documentation, memory backup (disc), fev. spare parts like new torch, e... më shumë »
4020104.jpg
ABB IRB 2 robots saldimi me gramafon ABB 1400 / 1500
Robot welding cell including: - robot ABB IRB1400 9du83i - robot ABB IRB1500 - welding source (2pcs.) - turntable - torch cleaning station (2pcs.) Various documentation, memory backup (disc), f... më shumë »
4019336.jpg
Makine prerëse tela EDM Exeron D-603
EDM wire cutting machine made in Germany. Most important parameters: brand: Exeron Fucwjsei type: D-603 prod.: 2002 axis travel X/Y/Z 500/350/300 weight approx 2.5t dim. approx: lenght:3050 mm... më shumë »
Dërgoni kërkesën për Turbowiór

kompani

emër*, Emri

Rruga dhe numri i shtëpisë

Kodi Postar & Town

telefon

faks

E-mail*

hetim juaj*

Ju lutem përgjigje me anë të*më shumë listings & makineri në ofertë
4020100.jpg
Robot ABB IRB saldimi me gramafon ABB 1500
Robot welding cell including: Besadja3me - robot ABB IRB1500 - welding source - turntable - torch cleaning station Various documentation, memory backup (disc), fev. spare parts like new torch, electronics etc. Cell is in wo ...
4020104.jpg
ABB IRB 2 robots saldimi me gramafon ABB 1400 / 1500
9du83i Robot welding cell including: - robot ABB IRB1400 - robot ABB IRB1500 - welding source (2pcs.) - turntable - torch cleaning station (2pcs.) Various documentation, memory backup (disc), fev. spare parts like new torch ...
4019336.jpg
Makine prerëse tela EDM Exeron D-603
EDM wire cutting machine made in Germany. Most important parameters: brand: Exeron type: D-603 prod.: 2002 axis travel X/Y/Z 500/350/300 weight approx 2.5t dim. approx: lenght:3050 mm, width:2400 mm, height: 2350 mm Fucwj ...
4061710.jpg
CNC Lathe with driven tools TBI TC200-65
Stiff and precise compact lathe with inclined bed. Turret with driven tools, bar puller, detail catcher and chip conveyor. - control: Fanuc - tool measuring gauge - spindle bore 62 - max. turning diameter 210 - max turning le ...
Provoni app Machineseeker tani!
app Machineseeker for iPhone dhe Android .