Profili i Dealer

BARKO Bartłomiej Łopaciński nga Milanówek

BARKO Bartłomiej Łopaciński


Herr Bartłomiej Łopaciński

Przechodnia 5
05-822 Milanówek

Poloni


numrin e telefonit Trego


BARKO Bartlomiej Lopacinski
05-822 Milanowek ul. Przechodnia 5
NIP PL 5221769776

We have worked in food industry since 1990. Our main activity is assembling and disassembling of food processing lines and machinery, commercial intermediation of used machinery as well as its modernization, refreshing and service.

Shko tek ofertat më të lartë › 

listat aktuale dhe promovime të veçanta
4016207.jpg
Linja e mbushjes për shishe Index Index 6
For sale used line for filling liquid products into bottles consist on: Washing machine IND-Wash 55 RR-24 (2006), Filling machine Index-6 (2006), Shrink Sleeve Label Applicator Nortan 120 (2006), Sh... më shumë »
4025368.jpg
Makinë mbushëse rrotulluese Hugart DS 7500
Betrfitcay Shpallja është përkthyer automatikisht dhe disa gabime e përkthimit mund të ketë ndodhur. më shumë »
4028263.jpg
UNSCRAMBLER Posimat N-15
Coqafhh Shpallja është përkthyer automatikisht dhe disa gabime e përkthimit mund të ketë ndodhur. më shumë »
Dërgoni kërkesën për BARKO Bartłomiej Łopaciński

kompani

emër*, Emri

Rruga dhe numri i shtëpisë

Kodi Postar & Town

telefon

faks

E-mail*

hetim juaj*

Ju lutem përgjigje me anë të*Makinat e përdorura në kategoritë e
më shumë listings & makineri në ofertë
4016207.jpg
Linja e mbushjes për shishe Index Index 6
For sale used line for filling liquid products into bottles consist on: Washing machine IND-Wash 55 RR-24 (2006), Filling machine Index-6 (2006), Shrink Sleeve Label Applicator Nortan 120 (2006), Sh... më shumë »
4025368.jpg
Makinë mbushëse rrotulluese Hugart DS 7500
Betrfitcay Shpallja është përkthyer automatikisht dhe disa gabime e përkthimit mund të ketë ndodhur. më shumë »
4028263.jpg
UNSCRAMBLER Posimat N-15
Coqafhh Shpallja është përkthyer automatikisht dhe disa gabime e përkthimit mund të ketë ndodhur. më shumë »
Provoni app Machineseeker tani!
app Machineseeker for iPhone dhe Android .