Profili i Dealer

De kantbank B.V. nga Veenendaal

De kantbank B.V.


Herr Wijnhold Wijnholds

Wiltonstraat 29A
3905 KW Veenendaal

Holandë


numrin e telefonit Trego

kontakte të tjera

Herr Wijnhold Wijnholds

Gjuhë: gjermanisht, anglisht, holandez


De Kantbank B.V.
Dhr. Wijnhold Wijnholds
Wiltonstraat 29A
3905 KW Veenendaal, the Netherlands

KVK 62639595
BTW nr. NL854898554B01

De Kantbank.nl officieel leverancier van Bystronic kantbanken en gereedschappen.
Zowel nieuwe kantbanken als demo modellen beschikbaar.
Installatie - training - onderhoud door de fabrikant.

Zeer hoge kwaliteit, messcherpe prijzen en deskundig advies!

Shko tek ofertat më të lartë › 

listat aktuale dhe promovime të veçanta
4016151.jpg
Modeli Demo 40 përfshirë. Mjete Xpert Bystronic Xpert 40/1030
Demo model side bank, as good as new! Machine comes with a new set of tools. A compact, fast machine to small parts to bend at minimal cost. Nlxux Bystronic Xpert 40/1030 Year of build 2017 ... më shumë »
4016144.jpg
Modeli Demo 40 përfshirë. Mjete Xpert Bystronic Xpert 40/1030
Demo model side bank, as good as new! Bzhfssaq Machine comes with a new set of tools. A compact, fast machine to small parts to bend at minimal cost. Bystronic Xpert 40/1030 Year of build 201... më shumë »
Dërgoni kërkesën për De kantbank B.V.

kompani

emër*, Emri

Rruga dhe numri i shtëpisë

Kodi Postar & Town

telefon

faks

E-mail*

hetim juaj*

Ju lutem përgjigje me anë të*më shumë listings & makineri në ofertë
4016151.jpg
Modeli Demo 40 përfshirë. Mjete Xpert Bystronic Xpert 40/1030
Demo model side bank, as good as new! Machine comes with a new set of tools. A compact, fast machine to small parts to bend at minimal cost. Nlxux Bystronic Xpert 40/1030 Year of build 2017 ... më shumë »
4016144.jpg
Modeli Demo 40 përfshirë. Mjete Xpert Bystronic Xpert 40/1030
Demo model side bank, as good as new! Bzhfssaq Machine comes with a new set of tools. A compact, fast machine to small parts to bend at minimal cost. Bystronic Xpert 40/1030 Year of build 201... më shumë »
Provoni app Machineseeker tani!
app Machineseeker for iPhone dhe Android .