Profili i Dealer

intermotor LTD nga Piraeus

intermotor LTD


Herr Vasilis Salonidis

Retsina 35
18545 Piraeus

Greqi


numrin e telefonit Trego


Intermotor LTD
Retsina 35, 18545
Athens, Greece
VAT ID : EL 095430335
listat aktuale dhe promovime të veçanta
4014605.jpg
materiale të ndryshme elektrike 0,6 / kg
Hello and thank you for checking my listing. For sale a LOT of various electric materials like 24VDC relays, fuses, motor starters to 1A, phoenix contact modules etc. Price is 0,6e/kg. Please contact ... më shumë »
4059782.jpg
Gearbox Sew Eurodrive
Yr3j3g Shpallja është përkthyer automatikisht dhe disa gabime e përkthimit mund të ketë ndodhur. më shumë »
4059779.jpg
mikser çelik Belam
Be7rurp7qd Shpallja është përkthyer automatikisht dhe disa gabime e përkthimit mund të ketë ndodhur. më shumë »
Dërgoni kërkesën për intermotor LTD

kompani

emër*, Emri

Rruga dhe numri i shtëpisë

Kodi Postar & Town

telefon

faks

E-mail*

hetim juaj*

Ju lutem përgjigje me anë të*më shumë listings & makineri në ofertë
4014605.jpg
materiale të ndryshme elektrike 0,6 / kg
Hello and thank you for checking my listing. For sale a LOT of various electric materials like 24VDC relays, fuses, motor starters to 1A, phoenix contact modules etc. Price is 0,6e/kg. Please contact me for further information! E ...
4059782.jpg
Gearbox Sew Eurodrive
Yr3j3g Shpallja është përkthyer automatikisht dhe disa gabime e përkthimit mund të ketë ndodhur.
4059779.jpg
mikser çelik Belam
Be7rurp7qd Shpallja është përkthyer automatikisht dhe disa gabime e përkthimit mund të ketë ndodhur.
4059778.jpg
rezervuar për mikser çelik
Be7ruh8x3c Shpallja është përkthyer automatikisht dhe disa gabime e përkthimit mund të ketë ndodhur.
4018275.jpg
VARIO MIG 400L DALEX ELMATECH
Hello and thank you for checking my listing. For sale 3 used DALEX-EL ATECH VARIO MIG 400L. Please contact me for additional information. Fkgp0a9d
4018269.jpg
Ventilator 33KW 55000m3 / s LTG
Hello and thank you for checking my listing. For sale a used, in very good condition, ventilator 33KW 55000m3/s. Please contact me for additional information. Berpbth9g7
4014609.jpg
Set i gjeneratorit 150KVA AvK - Daimler Benz
Hello and thank you for checking my listing. For sale a used in very good condition -few working hours- generator set 150KVA by AvK-Daimler Benz. Types are the following : AvK Type : DIKB49/150/4D - Daimler Benz Type : OM355A 198P ...
4018264.jpg
tank plastike
Hello and thank you for checking my listing. For sale 3 used, in very good condition, plastic tanks. Please contact me for additional information. Thank you Cm89pjcy
Provoni app Machineseeker tani!
app Machineseeker for iPhone dhe Android .