Profili i Dealer

LB Plast s.r.o nga Nová Baňa

LB Plast s.r.o


Herr Svatoslav Budinský

Brehy 459
96801 Nová Baňa

Slovakia


numrin e telefonit Trego


listat aktuale dhe promovime të veçanta
4069111.jpg
shredder GROSS GAZ 122
Nnllx Shpallja është përkthyer automatikisht dhe disa gabime e përkthimit mund të ketë ndodhur. më shumë »
4011624.jpg
silos alumini 2x azo
2 Aluminium silos storage around 12m3 each one. Pedp3ti më shumë »
Dërgoni kërkesën për LB Plast s.r.o

kompani

emër*, Emri

Rruga dhe numri i shtëpisë

Kodi Postar & Town

telefon

faks

E-mail*

hetim juaj*

Ju lutem përgjigje me anë të*më shumë listings & makineri në ofertë
4069111.jpg
shredder GROSS GAZ 122
Nnllx Shpallja është përkthyer automatikisht dhe disa gabime e përkthimit mund të ketë ndodhur. më shumë »
4011624.jpg
silos alumini 2x azo
2 Aluminium silos storage around 12m3 each one. Pedp3ti më shumë »
Provoni app Machineseeker tani!
app Machineseeker for iPhone dhe Android .