Profili i Dealer

GENTA SRL nga Settimo Torinese

GENTA SRL


Herr GENTA ARMANDO

Via Leinì 95
10036 Settimo Torinese

Itali


numrin e telefonit Trego
Trego numrin e telefonit celular
Trego numrin e faksit


SINCE 1982 COMPANY GENTA IS WORKING TO OFFER TO THEIR CUSTOMERS THE BEST PRODUCTS AND SERVICES, ENSURING THEIR SATISFACTION.

Dërgoni kërkesën për GENTA SRL

kompani

emër*, Emri

Rruga dhe numri i shtëpisë

Kodi Postar & Town

telefon

faks

E-mail*

hetim juaj*

Ju lutem përgjigje me anë të*



Provoni app Machineseeker tani!
app Machineseeker for iPhone dhe Android .