Profili i Dealer

Weinmann GmbH nga Pleidelsheim

Weinmann GmbH


Herr Holger Weinmann

Zeppelinstrasse 4
74385 Pleidelsheim

Gjermani


numrin e telefonit Trego
Trego numrin e telefonit celular
Trego numrin e faksit


Weinmann GmbH
Zeppelinstrasse 4
D-74385 Pleidelsheim
Geschäftsführer: Holger Weinmann


Ust-Ident Nr DE 264 382887
Handelsregister Amtsgericht Stuttgart
HRB Nr 729835
Gerichtstand Ludwigsburg

BW-Bank
Konto 4274502
BLZ 60050101
BIC SOLA DE ST 600
Iban DE73 6005 0101 0004 2745 02

Die Weinmann GmbH ist Importeur amerikanischer Boxspringbetten.

Shko tek ofertat më të lartë › 

listat aktuale dhe promovime të veçanta
4016085.jpg
Ajër i kondicionuar Mitsubishi LOSSNAY LGH-50RX4 Mitsubishi LGH-50RX4-E
Broken down, missing some parts (piping), was relatively little in the operation. Pick up in Pleidelsheim. This commercially-oriented system can be used virtually anywhere, used air to suck off and... më shumë »
Dërgoni kërkesën për Weinmann GmbH

kompani

emër*, Emri

Rruga dhe numri i shtëpisë

Kodi Postar & Town

telefon

faks

E-mail*

hetim juaj*

Ju lutem përgjigje me anë të*Makinat e përdorura në kategoritë e
më shumë listings & makineri në ofertë
4016085.jpg
Ajër i kondicionuar Mitsubishi LOSSNAY LGH-50RX4 Mitsubishi LGH-50RX4-E
Broken down, missing some parts (piping), was relatively little in the operation. Pick up in Pleidelsheim. This commercially-oriented system can be used virtually anywhere, used air to suck off and... më shumë »
Provoni app Machineseeker tani!
app Machineseeker for iPhone dhe Android .