Profili i Dealer

Bulexperts ES End CH Grup Ltd nga Stara Zagora

Bulexperts ES End CH Grup Ltd


Herr Yanko Enev

13 Armejska str
6000 Stara Zagora

Bulgari


numrin e telefonit Trego


Trader of reliable equipment obtained by trusted sources with full service history when it is used and well maintained,tested and refurbished before sale.
Company is part of consortium that operate producers facilities for surfase treatment -resin coatings, screeds, anti-slip systems, waterproofing compounds, safety play surfacing and high friction anti-skid for roads .We are providing also sandblasting services and process engineering machinery equipment.

Shko tek ofertat më të lartë › 

listat aktuale dhe promovime të veçanta
4025953.jpg
Sistemi i nxjerrjes së zjarrit të lazerit celular PUREX Alpha&Dust
I3elmhb Shpallja është përkthyer automatikisht dhe disa gabime e përkthimit mund të ketë ndodhur. më shumë »
4025958.jpg
njësi kirurgjikale të rrjedhjes së lirë OHMEDA BDKM50500
Betwvdizlg Shpallja është përkthyer automatikisht dhe disa gabime e përkthimit mund të ketë ndodhur. më shumë »
4025930.jpg
Пълноразмерен, конвенционално управление RUBBENS Extra Large
Betwmyh20k Shpallja është përkthyer automatikisht dhe disa gabime e përkthimit mund të ketë ndodhur. më shumë »
Dërgoni kërkesën për Bulexperts ES End CH Grup Ltd

kompani

emër*, Emri

Rruga dhe numri i shtëpisë

Kodi Postar & Town

telefon

faks

E-mail*

hetim juaj*

Ju lutem përgjigje me anë të*më shumë listings & makineri në ofertë
4025953.jpg
Sistemi i nxjerrjes së zjarrit të lazerit celular PUREX Alpha&Dust
I3elmhb Shpallja është përkthyer automatikisht dhe disa gabime e përkthimit mund të ketë ndodhur.
4025958.jpg
njësi kirurgjikale të rrjedhjes së lirë OHMEDA BDKM50500
Betwvdizlg Shpallja është përkthyer automatikisht dhe disa gabime e përkthimit mund të ketë ndodhur.
4025930.jpg
Пълноразмерен, конвенционално управление RUBBENS Extra Large
Betwmyh20k Shpallja është përkthyer automatikisht dhe disa gabime e përkthimit mund të ketë ndodhur.
4025947.jpg
ishull i gatuar për përgatitjen e ushqimit PALUX AG extra large
Betwr0l2o2 Shpallja është përkthyer automatikisht dhe disa gabime e përkthimit mund të ketë ndodhur.
4025818.jpg
formate kopjimi digjital / printer / faksi A3 / A4 Sharp MX-M363U
Betvlmefw0 Shpallja është përkthyer automatikisht dhe disa gabime e përkthimit mund të ketë ndodhur.
4025959.jpg
Pajisje të mekanizuara dhe furça profesionale КЕРХЕР/KERHER
Betwvmz89h Shpallja është përkthyer automatikisht dhe disa gabime e përkthimit mund të ketë ndodhur.
4025956.jpg
SISTEMI PROFESIONAL DVT ARJOHUNTLEIGH GETINGE GROUP Flowtron Excel
Hrxtrode Shpallja është përkthyer automatikisht dhe disa gabime e përkthimit mund të ketë ndodhur.
4025955.jpg
Hiper-Hypothermia Unit CINCINNATI SUB-ZERO inc Blanketrol II 223R
Hrxkaipd Shpallja është përkthyer automatikisht dhe disa gabime e përkthimit mund të ketë ndodhur.
4025954.jpg
Infuzion Njësitë e pompimit mjekësor Cardinal Health Alaris PC 8015
Bxorto2c Shpallja është përkthyer automatikisht dhe disa gabime e përkthimit mund të ketë ndodhur.
4025929.jpg
Teknologjia Halo Heat® Alto Shaam 1200TH
Betwmowwgj Shpallja është përkthyer automatikisht dhe disa gabime e përkthimit mund të ketë ndodhur.
Provoni app Machineseeker tani!
app Machineseeker for iPhone dhe Android .