Profili i Dealer

HAVLIK MACHINE nga Toronto

HAVLIK MACHINE


Herr John Havlik

Toronto 234
N1T2B7 Toronto

Gjermani


numrin e telefonit Trego


we are dealer with used machine tools POREBA, SKODA, TOS, DOOSAN, KREMATORSK

we are trade company selling used machine TOS, SKODA, KREMATORSK, POREBA, DOOSAN,

Shko tek ofertat më të lartë › 

listat aktuale dhe promovime të veçanta
4148371.jpg
CNC torno e rëndë VDF Wohlenberg V 1600
më shumë »
4018281.jpg
NGROHJE SHUME SKODA SKODA SH 160
më shumë »
4020467.jpg
NGROHJE SHUME SKODA SKODA SR 1600/6000
më shumë »
Dërgoni kërkesën për HAVLIK MACHINE

kompani

emër*, Emri

Rruga dhe numri i shtëpisë

Kodi Postar & Town

telefon

faks

E-mail*

hetim juaj*

Ju lutem përgjigje me anë të*Provoni app Machineseeker tani!
app Machineseeker for iPhone dhe Android .