Profili i Dealer

ZYX METROLOGY nga RIPOLLET

ZYX METROLOGY


Herr Alex De La Hoz

AVD TORRE MATEU 29 RIPOLLET
08291 RIPOLLET

Spanjë


numrin e telefonit Trego
Trego numrin e telefonit celular
Trego numrin e faksit


ZYX METROLOGY S.L
ESB63446231
c/TORRE MATEU 29
08291 . RIPOLLET (BARCELONA)
SPAIN

ZYX METROLOGY, empresa dedicada a servicios de metrologia industrial durante 15 años , realizamos metrología de piezas, scanning, digitalizado e ingenieria inversa. Disponemos de 14 máquinas portables Faro, 30 máquinas fijas y 2 máquinas de visión.

También certificamos, reparamos y vendemos máquinas CNC , manual , brazos de medición y somos distribuidores de Polyworks en España.

Cualquier duda contacte con nuestro departamento de ventas

Shko tek ofertat më të lartë › 

listat aktuale dhe promovime të veçanta
4139217.jpg
Dea globale 555 Hexagon Metrology Dea global 555
më shumë »
4139216.jpg
MITUTOYO QVX302 QVPAK UPDATUAR V13.10 Mitutoyo QV X 302
më shumë »
4012891.jpg
FARO EDGE 2,7 FARO 9FT - GARANTIA 1 AÑO
më shumë »
Dërgoni kërkesën për ZYX METROLOGY

kompani

emër*, Emri

Rruga dhe numri i shtëpisë

Kodi Postar & Town

telefon

faks

E-mail*

hetim juaj*

Ju lutem përgjigje me anë të*Provoni app Machineseeker tani!
app Machineseeker for iPhone dhe Android .