Profili i Dealer

I.P.G. Betriebs- und Industrieversteigerungen GmbH nga Oberpullendorf

I.P.G. Betriebs- und Industrieversteigerungen GmbH


Herr Herbert Pribyl

Burgenalndstraße 8
7350 Oberpullendorf

Austri


numrin e telefonit Trego


.P.G. Betriebs- und Industrieversteigerungen GmbH

Burgenlandstrasse 8
A - 7350 Oberpullendorf

Landesgericht Eisenstadt
FN307816x
UID: ATU63996322

Die Firma I.P.G. Betriebs- und Industrieversteigerungen beschäftigt sich mit Insolvenzversteigerungen und Betriebsauflösungen im Industrie- und Gewerbebereich.

Shko tek ofertat më të lartë › 

listat aktuale dhe promovime të veçanta
4042312.jpg
frezë Condia
Dwjpci Shpallja është përkthyer automatikisht dhe disa gabime e përkthimit mund të ketë ndodhur. më shumë »
4042308.jpg
torno VOEST ALPINE
Beyo7zbkce Shpallja është përkthyer automatikisht dhe disa gabime e përkthimit mund të ketë ndodhur. më shumë »
4042272.jpg
Plate makinë Rolling Davi MCB 3028
Vsqara Shpallja është përkthyer automatikisht dhe disa gabime e përkthimit mund të ketë ndodhur. më shumë »
Dërgoni kërkesën për I.P.G. Betriebs- und Industrieversteigerungen GmbH

kompani

emër*, Emri

Rruga dhe numri i shtëpisë

Kodi Postar & Town

telefon

faks

E-mail*

hetim juaj*

Ju lutem përgjigje me anë të*më shumë listings & makineri në ofertë
4042312.jpg
frezë Condia
Dwjpci Shpallja është përkthyer automatikisht dhe disa gabime e përkthimit mund të ketë ndodhur.
4042308.jpg
torno VOEST ALPINE
Beyo7zbkce Shpallja është përkthyer automatikisht dhe disa gabime e përkthimit mund të ketë ndodhur.
4042272.jpg
Plate makinë Rolling Davi MCB 3028
Vsqara Shpallja është përkthyer automatikisht dhe disa gabime e përkthimit mund të ketë ndodhur.
4042261.jpg
Makinë profesionale Miniproof Schlebach MIN +S 230
Nmrev Shpallja është përkthyer automatikisht dhe disa gabime e përkthimit mund të ketë ndodhur.
4042257.jpg
Glass bar e pa Elumatec TS 161
Beyoosvler Shpallja është përkthyer automatikisht dhe disa gabime e përkthimit mund të ketë ndodhur.
4042254.jpg
Sistemi i matjes së ndikimit Elumatec
U92vsio Shpallja është përkthyer automatikisht dhe disa gabime e përkthimit mund të ketë ndodhur.
4042246.jpg
Glass bar e pa Elumatec TS 161/21
Mjondnig Shpallja është përkthyer automatikisht dhe disa gabime e përkthimit mund të ketë ndodhur.
4042235.jpg
prestar Release Elumatec AF 222
Mjlegpl2 Shpallja është përkthyer automatikisht dhe disa gabime e përkthimit mund të ketë ndodhur.
4042231.jpg
Dyfishtë pa miter Elumatec DG 104
Nmrdx Shpallja është përkthyer automatikisht dhe disa gabime e përkthimit mund të ketë ndodhur.
4042225.jpg
Copy frezë Rinaldi Modell Copia 90
Mjie0xdr Shpallja është përkthyer automatikisht dhe disa gabime e përkthimit mund të ketë ndodhur.
Provoni app Machineseeker tani!
app Machineseeker for iPhone dhe Android .