Profili i Dealer

LLC SMARTMASH nga Moskau

LLC SMARTMASH


Herr Alex Timoshkin

Bolshaya Cherkizovskaya 24a
107553 Moskau

Rusi


numrin e telefonit Trego


Приобретение, продажа оборудования бывшего в употреблении

We are specialised on the second hand woodworking equipement supplies.

Shko tek ofertat më të lartë › 

listat aktuale dhe promovime të veçanta
4008672.jpg
Shtypi i ngritur Biesse Comil X-Press
Biesse Comil X-press Throughfeed assemble press Vso9xa Line consists of two X-Press machines with the automatic transport system. All the nessesary information can be send by request trhough the e... më shumë »
4055016.jpg
Barberan RFU-6-2000 D laminating makinë Barberan RFU-6-2000 D
Qamfkq9i Shpallja është përkthyer automatikisht dhe disa gabime e përkthimit mund të ketë ndodhur. më shumë »
4013522.jpg
5 akset machining qendër CMS ARES 6018 CMS ARES
CMS 5 axes machining xenter ARES. Main axes stroke : X- 6000 mm Y - 1800 mm Z - 1200 mm C - +/- 270 degrees B - +/_ 120 degrees Spindle 15 kW Drilling head: 7 vertical spndles 2 along X 2 a... më shumë »
Dërgoni kërkesën për LLC SMARTMASH

kompani

emër*, Emri

Rruga dhe numri i shtëpisë

Kodi Postar & Town

telefon

faks

E-mail*

hetim juaj*

Ju lutem përgjigje me anë të*më shumë listings & makineri në ofertë
4008672.jpg
Shtypi i ngritur Biesse Comil X-Press
Biesse Comil X-press Throughfeed assemble press Line consists of two X-Press machines with the automatic transport system. Vso9xa All the nessesary information can be send by request trhough the e-mail. Still in use, can be s ...
4055016.jpg
Barberan RFU-6-2000 D laminating makinë Barberan RFU-6-2000 D
Qamfkq9i Shpallja është përkthyer automatikisht dhe disa gabime e përkthimit mund të ketë ndodhur.
4013522.jpg
5 akset machining qendër CMS ARES 6018 CMS ARES
CMS 5 axes machining xenter ARES. Main axes stroke : X- 6000 mm Y - 1800 mm Z - 1200 mm C - +/- 270 degrees B - +/_ 120 degrees Spindle 15 kW Drilling head: 7 vertical spndles 2 along X 2 along Y 1- toolchger along X a ...
4009996.jpg
Qendra e këndit të dritares Weinig Unicontrol 6
Unicontrol 6, angle machine. Tenoning spindle 1 Number of milling agregates 4 St C7dfdpqm together with tools. Very good condition.
4009922.jpg
ngjitje makinë Barberan MEN-H-1400
Gvuhwc New gluing machine, Barberan MEN-H-1400. 3 rollers. Never warked at all. Still in the manufacturer pack.
4008671.jpg
Линия импригнации Babcock Babcock
Paper imprignation line Babcock, fully in good working conditions. Working dimensions of the material 1800*1800mm Nlqk9
4008661.jpg
Shtypi i ngritur Biesse Comil X-Press
BIESSE Comil X-press Assemble Throughfeed press Line consists of two X-Press machines with the automatic transport system. Nlqkv All the nessesary information can be send by request trhough the e-mail. Still in use, can be sh ...
Provoni app Machineseeker tani!
app Machineseeker for iPhone dhe Android .