Profili i Dealer

Rento Machinery

Rento Machinery


Herr Jan van Losser

Roelf Bosmastraat 136
7462 Rijssen

Holandë


numrin e telefonit Trego


Rento Machines ist eine Handelsfirma für Druckmaschinen. Unsere Maschinen werden von Druckereien und anderen Firmen gekauft, die normalerweise eine jüngere Maschine kaufen.

Shko tek ofertat më të lartë › 

Ofertat tona të lartë
3815252.jpg
Nagel S8
Ptrsku më shumë »
3815181.jpg
Nagel 150
Nftmn më shumë »
3814244.jpg
Plockmatic A310
Bhq7snle më shumë »
Dërgoni kërkesën për Rento Machinery

kompani

emër*, Emri

Rruga dhe numri i shtëpisë

Kodi Postar & Town

telefon

faks

E-mail

hetim juaj*

Ju lutem përgjigje me anë të*Aktive në fushat e mëposhtme
ofron Machine
3815252.jpg
Nagel S8
Ptrsku më shumë »
3815181.jpg
Nagel 150
Nftmn më shumë »
3814244.jpg
Plockmatic A310
Bhq7snle më shumë »
Provoni app Machineseeker tani!
app Machineseeker for iPhone dhe Android .
Dëshironi të ndalni me të vërtetë historinë e bisedës?
po jo
×
Chat Maker Finder
emër E-mail Mesazhi juaj për Tregtarin
START CHAT ME DEALER
  Ju po bisedoni: 
  Personi juaj i kontaktit: 
  
Kontakti yt po shkruan
DËRGONI MESAZH
  Ju po bisedoni: 
  Personi juaj i kontaktit: 
  
Kontakti juaj duket të jetë joaktiv
Mbyllja e dritares së bisedave