Profili i Dealer

ATUTMaszyny

ATUTMaszyny


Herr Paweł Rębiszewski

Bażantów
40-668 Katowice

Poloni


numrin e telefonit Trego


ATUT-MASZYNY,nasza firma zajmuje się sprzedażą maszyn budowlanych i rolniczych.

Shko tek ofertat më të lartë › 

Ofertat tona të lartë
3811340.jpg
Telehandler BOBCAT TL358 BOBCAT TL358
Hi, I have to sell the charger telescopic BOBCAT TL358, state machine, 650mth. Bcvh28knqm Shpallja është përkthyer automatikisht dhe disa gabime e përkthimit mund të ketë ndodhur. më shumë »
3811331.jpg
GENIE telehandler GTH40117 GENIE GTH4017
Hi, I have to sell the charger telescopic GENIE GTH407, state machine, I recommend Nfpud Shpallja është përkthyer automatikisht dhe disa gabime e përkthimit mund të ketë ndodhur. më shumë »
3811270.jpg
TEREX Genie GTH3713 GTH3713
Hi, I have to sell the charger telescopic GENIE GTH 3713 from 2008. Bcvhhcydwg 3.5 thousand. mth, VG condition, 2 PCs. Shpallja është përkthyer automatikisht dhe disa gabime e përkthimit mund t... më shumë »
Dërgoni kërkesën për ATUTMaszyny

kompani

emër*, Emri

Rruga dhe numri i shtëpisë

Kodi Postar & Town

telefon

faks

E-mail

hetim juaj*

Ju lutem përgjigje me anë të*Aktive në fushat e mëposhtme
ofron Machine
3811340.jpg
Telehandler BOBCAT TL358 BOBCAT TL358
Hi, I have to sell the charger telescopic BOBCAT TL358, state machine, 650mth. Bcvh28knqm Shpallja është përkthyer automatikisht dhe disa gabime e përkthimit mund të ketë ndodhur. më shumë »
3811331.jpg
GENIE telehandler GTH40117 GENIE GTH4017
Hi, I have to sell the charger telescopic GENIE GTH407, state machine, I recommend Nfpud Shpallja është përkthyer automatikisht dhe disa gabime e përkthimit mund të ketë ndodhur. më shumë »
3811270.jpg
TEREX Genie GTH3713 GTH3713
Hi, I have to sell the charger telescopic GENIE GTH 3713 from 2008. Bcvhhcydwg 3.5 thousand. mth, VG condition, 2 PCs. Shpallja është përkthyer automatikisht dhe disa gabime e përkthimit mund t... më shumë »
Provoni app Machineseeker tani!
app Machineseeker for iPhone dhe Android .
Dëshironi të ndalni me të vërtetë historinë e bisedës?
po jo
×
Chat Maker Finder
emër E-mail Mesazhi juaj për Tregtarin
START CHAT ME DEALER
  Ju po bisedoni: 
  Personi juaj i kontaktit: 
  
Kontakti yt po shkruan
DËRGONI MESAZH
  Ju po bisedoni: 
  Personi juaj i kontaktit: 
  
Kontakti juaj duket të jetë joaktiv
Mbyllja e dritares së bisedave