Profili i Dealer

Scaffomachines

Scaffomachines


Herr Dragoslav Eric

Milivoja Cobanskog 202
21460 Vrbas

Serbia


numrin e telefonit Trego


Our team, supported by it’s own experience in production of engineered wood flooring, manufactures hydraulic presses of unique characteristics for cold wood lamination as well as the dedicated industrial shelf trolleys and wood gluing machines.

Dërgoni kërkesën për Scaffomachines

kompani

emër*, Emri

Rruga dhe numri i shtëpisë

Kodi Postar & Town

telefon

faks

E-mail

hetim juaj*

Ju lutem përgjigje me anë të*Provoni app Machineseeker tani!
app Machineseeker for iPhone dhe Android .
Dëshironi të ndalni me të vërtetë historinë e bisedës?
po jo
×
Chat Maker Finder
emër E-mail Mesazhi juaj për Tregtarin
START CHAT ME DEALER
  Ju po bisedoni: 
  Personi juaj i kontaktit: 
  
Kontakti yt po shkruan
DËRGONI MESAZH
  Ju po bisedoni: 
  Personi juaj i kontaktit: 
  
Kontakti juaj duket të jetë joaktiv
Mbyllja e dritares së bisedave