Profili i Dealer

DAVOS

DAVOS


Herr Arnaud TALBOT

AVDA EMPORDA 20, SECTOR 4, NAVE 7-8-9
17469 VILAMALLA

Spanjë


numrin e telefonit Trego


Ofertat tona të lartë
3811261.jpg
Xhami me paisje të pavarur dixhitale UNIVER BS-771
Saw glass University BS-771 with freelance digital SCHURING ELA-2500. Perfect working condition. Video on demand. Nfpr7 Shpallja është përkthyer automatikisht dhe disa gabime e përkthimit mund t... më shumë »
3811256.jpg
URBAN SV-494 shuhet gjendja perfekte URBAN SV-494
Ebavureuse URBAN SV-494 works perfectly. Video on demand. Hmdnhx37y Shpallja është përkthyer automatikisht dhe disa gabime e përkthimit mund të ketë ndodhur. më shumë »
3810354.jpg
Salduesi 4 kryeson HOLLINGER HOLLINGER MSE
Welder 4 heads flat, works perfectly. Video on demand. Djtuqjs Shpallja është përkthyer automatikisht dhe disa gabime e përkthimit mund të ketë ndodhur. më shumë »
Dërgoni kërkesën për DAVOS

kompani

emër*, Emri

Rruga dhe numri i shtëpisë

Kodi Postar & Town

telefon

faks

E-mail

hetim juaj*

Ju lutem përgjigje me anë të*Aktive në fushat e mëposhtme
ofron Machine
3811261.jpg
Xhami me paisje të pavarur dixhitale UNIVER BS-771
Saw glass University BS-771 with freelance digital SCHURING ELA-2500. Perfect working condition. Video on demand. Nfpr7 Shpallja është përkthyer automatikisht dhe disa gabime e përkthimit mund të ketë ndodhur.
3811256.jpg
URBAN SV-494 shuhet gjendja perfekte URBAN SV-494
Ebavureuse URBAN SV-494 works perfectly. Video on demand. Hmdnhx37y Shpallja është përkthyer automatikisht dhe disa gabime e përkthimit mund të ketë ndodhur.
3810354.jpg
Salduesi 4 kryeson HOLLINGER HOLLINGER MSE
Welder 4 heads flat, works perfectly. Video on demand. Djtuqjs Shpallja është përkthyer automatikisht dhe disa gabime e përkthimit mund të ketë ndodhur.
3809923.jpg
MECAL mulliri i shëndetshëm i përsosur MECAL FR-911
MECAL 2007 hearty milling machine. Works perfectly. Video or more pictures on request. Itgbqqd Shpallja është përkthyer automatikisht dhe disa gabime e përkthimit mund të ketë ndodhur.
3809920.jpg
Mulliri makinë copycat MG gjendje të përsosur MG C-450-M
Hearty milling machine suitable for all type of machining. Works perfectly. Video on demand. Bcu0uyeyua Shpallja është përkthyer automatikisht dhe disa gabime e përkthimit mund të ketë ndodhur.
3809889.jpg
Mulliri i dorezave në dritare WEGOMA FS-B
Milling machine in case of Cremona and handful of windows. Perfect working condition. Video on demand. Bcu0lqqkhb Shpallja është përkthyer automatikisht dhe disa gabime e përkthimit mund të ketë ndodhur.
3809786.jpg
Grugeuse mundi për dritare PVC SOENEN HENDRIK BAT
Grugeuse SOENEN HENDRIKpour heartbeat PVC window. Perfect working condition. Hlvxexox0 Shpallja është përkthyer automatikisht dhe disa gabime e përkthimit mund të ketë ndodhur.
3809781.jpg
Saldatori deburring ACTUAL online ACTUAL A-400-SE + APH-6-CNC
Welder 4 ACTUAL heads with table flipping on a deburring 4 axes current. Perfect working condition. Video on demand. Nfodv Shpallja është përkthyer automatikisht dhe disa gabime e përkthimit mund të ketë ndodhur.
3809779.jpg
Salduesi 2 kryeson ELUMATEC ELUMATEC ZS-720-LV
Welder 2 heads ELUMATEC, perfect working condition. Equipped with a head with angle for trapezoids. Video on demand. Bcuzkxo9lt Shpallja është përkthyer automatikisht dhe disa gabime e përkthimit mund të ketë ndodhur.
3809769.jpg
Qendra e përpunimit - prerë WEGOMA 1100 WEGOMA 1100
Center WEGOMA 1100 of machining and cutting in perfect working condition. Video on-demand use. Bcuzhydhdj Shpallja është përkthyer automatikisht dhe disa gabime e përkthimit mund të ketë ndodhur.
Provoni app Machineseeker tani!
app Machineseeker for iPhone dhe Android .
Dëshironi të ndalni me të vërtetë historinë e bisedës?
po jo
×
Chat Maker Finder
emër E-mail Mesazhi juaj për Tregtarin
START CHAT ME DEALER
  Ju po bisedoni: 
  Personi juaj i kontaktit: 
  
Kontakti yt po shkruan
DËRGONI MESAZH
  Ju po bisedoni: 
  Personi juaj i kontaktit: 
  
Kontakti juaj duket të jetë joaktiv
Mbyllja e dritares së bisedave