Profili i Dealer

elargo

elargo


Herr Horst Müller

Daimlerstr. 2
85716 Unterschleissheim

Gjermani


numrin e telefonit Trego
Trego numrin e faksit


Verkauf von Gebrauchtanlagen

Shko tek ofertat më të lartë › 

Ofertat tona të lartë
3808155.jpg
Breton makine bluarje breton
Breton machine 1 piece BRETON polishing machine Built in approximately 1994 1 Vorsatzkalibrierer Turning station 4 calibrating unit Cl8pywy2 8 polishing heads 400 mm grinding width Pri... më shumë »
3808153.jpg
O'Neal ocem
O'Neal press Bnwydqz Type: ELEVATORE Year of construction: 1994 Shape: 1 shape 40 x 40 1 form 50 x 25 1 shape 60 x 40 header - production condition: used Price: On request without w... më shumë »
3808152.jpg
O'Neal 850 ocem 850
O'Neal press Type: ELEVATORE Year of construction: 2000 Ptrlmy Shape: 1 shape 40 x 40 1 form 50 x 25 1 shape 60 x 40 header - production condition: used Price: On request without wa... më shumë »
Dërgoni kërkesën për elargo

kompani

emër*, Emri

Rruga dhe numri i shtëpisë

Kodi Postar & Town

telefon

faks

E-mail

hetim juaj*

Ju lutem përgjigje me anë të*ofron Machine
3808155.jpg
Breton makine bluarje breton
Breton machine 1 piece BRETON polishing machine Built in approximately 1994 1 Vorsatzkalibrierer Turning station 4 calibrating unit 8 polishing heads 400 mm grinding width Price: On request Subject to prior sale ...
3808153.jpg
O'Neal ocem
O'Neal press Type: ELEVATORE Year of construction: 1994 Shape: 1 shape 40 x 40 1 form 50 x 25 Bnwydqz 1 shape 60 x 40 header - production condition: used Price: On request without warranty Subject to prior sa ...
3808152.jpg
O'Neal 850 ocem 850
O'Neal press Type: ELEVATORE Year of construction: 2000 Shape: 1 shape 40 x 40 1 form 50 x 25 1 shape 60 x 40 header - production condition: used Price: On request without warranty Ptrlmy Subject to prior sal ...
3808151.jpg
O'Neal ocem 850
An O'Neal 850 mint condition for plates 60 x 60 mm. zwischenverkauf reserved no warranty on typographical errors Nfmqx Shpallja është përkthyer automatikisht dhe disa gabime e përkthimit mund të ketë ndodhur.
3808150.jpg
shtypni pllakat O'Neal. dhe shpirt ocem , henke
Platen press ocem 1440 and uni - henke 600 zwischenverkauf is reserved for error no warranty Bcukfidsuw Shpallja është përkthyer automatikisht dhe disa gabime e përkthimit mund të ketë ndodhur.
3808149.jpg
OCEM 1280 shtypi pllakash super 1000x1000mm ocem 1280
An O'Neal 1280 Mint for plates approx. 1000 x 1000 mm. Cassani flat rack zwischenverkauf is reserved Bcuke8snav for typo no warranty Shpallja është përkthyer automatikisht dhe disa gabime e përkthimit mund të ketë ndodh ...
3808148.jpg
shtypi Plate henke uni 600
The plant is in a real good to sand little run and can immediately be tested come and look at and test requests gladly for further data. Bcukevbhmu Intermediate sale is reserved for us For spelling mistake no liability S ...
3808147.jpg
gërmuesit e zhavorrit bagger
The plant is in a real good to sand little run and can immediately be tested Bcukelqbyt come and look at and test requests gladly for further data. Intermediate sale is reserved for us For spelling mistake no liability S ...
3808145.jpg
silosoj silo
The plant is in a real good to sand little run and can immediately be tested Stands in the nearby bathing bathing ca 25 km come and look at and test requests gladly for further data. Intermediate sale is reserved for us Cl2q ...
3808143.jpg
Masa-9002 masa
Complete block making machine Masa R 9002 with Board size 1400 x 1200 mm, lifting and lowering head VB with intent concrete facility with 15 floors (floor distance 400 mm), automatic packaging, transfer table 3800 Unterlagsbretter ...
3808141.jpg
unterlagsbretter steenschotten vitztum houtenplatten
3000 PCs soft wood plates 1400 x 1050 x 50 zwischenverkauf is reserved errors in the text no warranty Nfmqn Shpallja është përkthyer automatikisht dhe disa gabime e përkthimit mund të ketë ndodhur.
3808139.jpg
BHS bhs sonthofen
BHS mixer built for immediate shipping Bcukb9guyl zwischenverkauf is reserved for writing and image error can be applied to any warranty Shpallja është përkthyer automatikisht dhe disa gabime e përkthimit mund të ketë nd ...
3808136.jpg
Masa xl 9001 masa
MASA - year of construction 2003 technical data: Manufacturer: MASA Type: XL9001 Year built: 2003 4 silos ColorMixer Rockwool LANXESS 2 mixer (500 litre and 3000 liters) Hlglndl3i ROTO - racking system washing line pa ...
3808135.jpg
Plastike Wasa uniplast - wasa
Wasa Uniplast dimensions 1750 x 650 x 50 mm CA 3000 PCs. Without warranty free shipped zwischenverkauf reserved No liability for typographical errors Clyrbgih Shpallja është përkthyer automatikisht dhe disa gabime e pë ...
3808133.jpg
Zenith 913 zenith
good condition, can be seen in the production approximately 10 000 of PCs get blocks per 8 hours Intermediate sale is reserved Bhyataf no liability is accepted for typographical errors Shpallja është përkthyer automati ...
3808132.jpg
omag steinfertiger
guter Zustand, kann in der Produktion besichtigt werden Juz03e Omag ca 2000 Qm pflaster pro 8 Stunden Zwischenverkauf bleibt vorbehalten für Schreibfehler wird keine haftung übernommen
3808131.jpg
zenit zenith
good condition, can be seen in the production CA. 2000 sqm plaster per 8 hours Intermediate sale is reserved Nfmqd no liability is accepted for typographical errors Shpallja është përkthyer automatikisht dhe disa gabim ...
3808127.jpg
fshat i vogël weiler rz800
the plant is in a very good condition located in Austria, like you can look at the investment in production, please simply register Bcuj8myrh9 zwischenverkauf is reserved for errors in the test and no warranty image Shpallja ...
3808056.jpg
Bordet e prodhimit
The boards are in a real good to sand little run and can immediately be tested Available in Germany come and look at and test requests gladly for further data. Intermediate sale is reserved for us For spelling mistake no liab ...
3808050.jpg
Paver guri punon në Recycle Rekers
The plant is in a real good to sand little run and can immediately be tested Bcujhooabs Is ca 80 km from Aachen come and look at and test requests gladly for further data. Intermediate sale is reserved for us For spelling mi ...
3808047.jpg
Masa 9001 kondicionuar totalisht me fletë çeliku masa 9001
The plant is in a real good to sand little run and can immediately be tested Is located about 5 hours in the UAE come and look at and test requests gladly for further data. Intermediate sale is reserved for us Bcujgr0pfp For ...
25 Shfaq Ofertat ›
Provoni app Machineseeker tani!
app Machineseeker for iPhone dhe Android .
Dëshironi të ndalni me të vërtetë historinë e bisedës?
po jo
×
Chat Maker Finder
emër E-mail Mesazhi juaj për Tregtarin
START CHAT ME DEALER
  Ju po bisedoni: 
  Personi juaj i kontaktit: 
  
Kontakti yt po shkruan
DËRGONI MESAZH
  Ju po bisedoni: 
  Personi juaj i kontaktit: 
  
Kontakti juaj duket të jetë joaktiv
Mbyllja e dritares së bisedave