Profili i Dealer

SMART TRADE

SMART TRADE


Herr JÓZEF KOBIERSKI

JELENIOGÓRSKA 4/8
42-202 CZĘSTOCHOWA

Poloni


numrin e telefonit Trego


Smart Trade
ul.Jeleniogórska 8
42-202 Częstochowa
POLAND

NIP: PL5732477750
Ofertat tona të lartë
3808810.jpg
Z - KNETER WERNER&PFLEIDERER Z KNETER
CAPASITY : 1000 /LITER Bcuqj8ltzk më shumë »
3808807.jpg
KISS NEGRO LINE NIELSEN , MONDOMIX ,KOCUŁA
CAPASITY : 3400 PIEACE /1 HOUR Bcuqjbyc7h MACHINES CAN BE BUY SEPARATELY më shumë »
3808804.jpg
MAKINA E KOKUSËS SË TOPPING
Cr97d0be TOPPING COOKIE'S MACHINE -SALT -NUT -SESAME and others WIDTH: 1000 mm më shumë »
Dërgoni kërkesën për SMART TRADE

kompani

emër*, Emri

Rruga dhe numri i shtëpisë

Kodi Postar & Town

telefon

faks

E-mail

hetim juaj*

Ju lutem përgjigje me anë të*ofron Machine
3808810.jpg
Z - KNETER WERNER&PFLEIDERER Z KNETER
CAPASITY : 1000 /LITER Bcuqj8ltzk
3808807.jpg
KISS NEGRO LINE NIELSEN , MONDOMIX ,KOCUŁA
CAPASITY : 3400 PIEACE /1 HOUR Bcuqjbyc7h MACHINES CAN BE BUY SEPARATELY
3808804.jpg
MAKINA E KOKUSËS SË TOPPING
TOPPING COOKIE'S MACHINE -SALT -NUT Cr97d0be -SESAME and others WIDTH: 1000 mm
3808799.jpg
mulli topin WIENER
BALL MILL FOR RENOVATION Bcuqgvov39
3808793.jpg
Z - KNETER WERNER&PFLEIDERER
Hmoiuez Z KNETER MACHINE. AFTER GENERAL REPAIR CAPACITY 600 / LITER
3808791.jpg
TUNNEL - SHITJE PËRDORIN PËR ÇOKIE WERNER&PFLEIDERER
TUNNEL - TAPE OVEN FOR COOKIE'S AFTER GENERAL REPAIR TAPE WIDTH : 800mm Nfnex BEAKING LENGH :30 meter's TOTAL LENGH: 38 meter's GAS BURNERS 2 DEPOSITOR'S oven is disassembled
3808748.jpg
mikser planetare RNK MIXADOR
PLANETARY MIXER MACHINE. AFTER GENERAL REPAIR, READY TO WORK. CAPACITY 220 / LITER Bcupxpcw9m 2 KETTLE'S
3808745.jpg
Z - KNETER HEKRONA
Z -KNETER MACHINE. Crokoodj AFTER GENERAL REPAIR, READY TO WORK. CAPACITY 500 / LITER
3808738.jpg
Z - KNETER WERNER&PFLEIDERER 1000 LITR
Bcupupw8xc Z-kneter machin , after general refurbishment. Capacity 1000 / liter. Year of production is not known.
Provoni app Machineseeker tani!
app Machineseeker for iPhone dhe Android .
Dëshironi të ndalni me të vërtetë historinë e bisedës?
po jo
×
Chat Maker Finder
emër E-mail Mesazhi juaj për Tregtarin
START CHAT ME DEALER
  Ju po bisedoni: 
  Personi juaj i kontaktit: 
  
Kontakti yt po shkruan
DËRGONI MESAZH
  Ju po bisedoni: 
  Personi juaj i kontaktit: 
  
Kontakti juaj duket të jetë joaktiv
Mbyllja e dritares së bisedave