Profili i Dealer

van Eldik B.V.

van Eldik B.V.


Herr Tom Schot

Stobbeweg 20
2461 EX Ter Aar

Holandë


numrin e telefonit Trego
Trego numrin e faksit


Ofertat tona të lartë
3808095.jpg
Jorg Vingerzet bank-3611 Jorg 3611
Capacity steel 1050 x 2 mm Capaceiteit STAINLESS STEEL 1050 x 1.25 Capacity aluminum 1050 x 3 mm Clmtsfg9 Shpallja është përkthyer automatikisht dhe disa gabime e përkthimit mund të ketë ndo... më shumë »
3808093.jpg
Jorg Vingerzet bank-3401 Jorg 3401
Fingers 190/120/55/2 x 50/45/40/35/30 mm Capacity steel 600 mm x 1, 5 mm 20rr87 Capacity aluminium 600 mm x 2 mm Capacity stainless steel 600 mm x 0.75 mm Shpallja është përkthyer automatikish... më shumë »
3808088.jpg
Kardex Shuttle 7 m 6 PC Kardex Shuttle
6 x Kardex Shuttle 1600x2400x7000 2 x 55 baking year built 1996 1 x 54 baking year built 1996 1 x baking 71 year of construction 1996 2 x 133 baking year built 1999 Bins are taxable to 250 KG B... më shumë »
Dërgoni kërkesën për van Eldik B.V.

kompani

emër*, Emri

Rruga dhe numri i shtëpisë

Kodi Postar & Town

telefon

faks

E-mail

hetim juaj*

Ju lutem përgjigje me anë të*ofron Machine
3808095.jpg
Jorg Vingerzet bank-3611 Jorg 3611
Capacity steel 1050 x 2 mm Capaceiteit STAINLESS STEEL 1050 x 1.25 Clmtsfg9 Capacity aluminum 1050 x 3 mm Shpallja është përkthyer automatikisht dhe disa gabime e përkthimit mund të ketë ndodhur.
3808093.jpg
Jorg Vingerzet bank-3401 Jorg 3401
Fingers 190/120/55/2 x 50/45/40/35/30 mm Capacity steel 600 mm x 1, 5 mm Capacity aluminium 600 mm x 2 mm 20rr87 Capacity stainless steel 600 mm x 0.75 mm Shpallja është përkthyer automatikisht dhe disa gabime e përkthimi ...
3808088.jpg
Kardex Shuttle 7 m 6 PC Kardex Shuttle
6 x Kardex Shuttle 1600x2400x7000 2 x 55 baking year built 1996 Bcujsy0v0y 1 x 54 baking year built 1996 1 x baking 71 year of construction 1996 2 x 133 baking year built 1999 Bins are taxable to 250 KG Machines are in very ...
3808082.jpg
Vinç teleskopik Sennebogen Sennebogen 613 M
Working lights, outriggers, heating, mirrors, slowly drive pedal, diesel 76kW, max 15000 kg, weight 19000kg, 4 x 4 Yruucs Shpallja është përkthyer automatikisht dhe disa gabime e përkthimit mund të ketë ndodhur.
3808042.jpg
Nod-telscoop platformë ajrore qiellore 1500 SKY-HIGH 1500
The sky-high 1500 is an extremely advanced and stable safe aerial access platforms with 3 hydraulic outriggers. Work with this device guarantees safety, easy handling and optimal positioning thanks to its proportional control. The ...
3808028.jpg
Facom Jet XL, Jet, Enduro Facom JET XL
Facom Jet XL starting from 275.00 ex VAT empty Facom Jet empty 225.00 ex VAT Facom enduro Bcuja3uei3 empty 180.00 ex VAT FIXED PRICES upon purchase from 20 pieces upon request. Shpallja është përkthyer automatikis ...
3808021.jpg
Miller syncrowave 350, 351, valë aero Miller aerowave, syncrowave 351, 350
7 PCs welding machines in 1 buy 8000 euro ex VAT Nfmmv syncrowave 351 and syncrowave 350 aero wave types, 400V Shpallja është përkthyer automatikisht dhe disa gabime e përkthimit mund të ketë ndodhur.
3808015.jpg
Vegla me ndërtim pa makinë-VSF AS 8 M VSF AS 8 M
Technical Specifications Year of construction 1989 Voltage 400V Uilading 790 mm Maximum workpiece height 340 mm Dimensions 800 x 760 mm portable table Dimensions 340 x 500 mm fixed table Ckuyudep 300 mm stroke of the ...
3808010.jpg
Bari i zonës së ndërtimit pa makinën-Start rite 316H Startrite 316H
Year of construction: 1993 Voltage: 400 V Power: 2.2 Kw 3hp Hydreaulisch movable table 305 mm Working width 910 mm Maximum working height 310 mm Movable work table 600 x 660 mm Fixed work table 330 x 560 mm Tape speed step ...
3808004.jpg
Band Saw makinë-VSF W260 VSF W260
0.6/0.8 kW power band saw speed 14 – 85 m/min Band saw size L = 3660xB = 25xD = 0.85 mm Weight 380 kg capacity 45 degrees 90 degrees Around 260 mm 160 mm 260 x 260 160 x 160 square Ckrpxfie Rectangle 220 160 x 260 x ...
3807999.jpg
MACC SB 310 S MACC SB 310 S
Motor 3 phase, 0.75 – 1, 1 kW 700-1400 RPM Speed Blade size 2825 x 25 x 0.9 mm thickness 1.2 mm Saw 40-80 m/min cutting speed range 60 Saw grd. The right cooling pump coolant reservoir Contents 0.1 kW 6 ltr. Clamp ...
3807992.jpg
Makinë bluarje-Extron K3VL ExtroK3VLn
Technical data: Table size 1270 x 254 mm X 925 mm – power supply Y – power supply 400 mm Z – power supply 406 mm Gereedschapopname ISO 30 SK Pinoleslag 125 mm 86 mm Pinolediameter Power supplies X, Y, and Z axis ...
3807962.jpg
Mulliri Schaffner W12 Schaffner W12
Used Year of construction: 1959 voltage: 400V Power: 2 HP Ss7do0 Table dimensions 200 x 750 mm Langsverplaatsing: 460 mm Cross travel: 130 mm Vertical displacement: 260 mm Spindle taper: SK 40 Speed: 45-2200 o/min Switc ...
3807958.jpg
Makinë mulliri NC Deckel E3 Deckel E3
Used Langsverplaatsing: 490 mm Cross displacement: 290 mm Vertical displacement: 390 mm Spindle Taper: NK40 Speed: 40-2000 r/min Switched on: 12.5-1000 o/min Bcuimbb0ow Pinoleslag: 100 mm Table dimensions: 800 X 420 mm M ...
3807949.jpg
Makinë bluarje Maho MH 700 Maho MH 700
Year of construction: 1980 Voltage: 400V Langsverplaatsing: 425 mm Cross displacement: 270 mm Vertical displacement: 400 mm Spindle taper: mk 4 Pinoleslag: 60 mm Bcuijlhh0n Speed: 65-1560 o/min Table dimensions 800 x 290 ...
3807940.jpg
Milling Machine Harrison Harrison
Used Langsverplaatsing: 370 mm Cross displacement: 155 mm Vertical displacement: 300 mm Spindle taper: SK 30 Bcuigvmvge Speed: 67-1500 o/min Switched on: 22-3151 mm/min Table dimensions: 770 x 200 mm Motor power: 1.2 Kw ...
3807915.jpg
Makinë bluarje Aciera F3 Aciera F3
Voltage (V): 400V 3 ~ Langsverplaatsing: 300 mm Cross travel: 130 mm Vertical displacement: 330 mm Cjw88qrl Spindle Taper: COLLETS Speed: 100-2000 r/min Switched on: 12-232 mm/min Table dimensions: 700 X 190 mm Table tilt ...
3807901.jpg
Torno-HU 310 x 1000 VAC huvema HU 310 x 1000 VAC
Characteristics Constant cutting speed Sew hardened and ground variable speed longitudinal and transverse power supply cool decor lighting chassis with Cabinet zero-voltage security Technical information: turning diam ...
3807898.jpg
Torno-Extron 7 HK Extron 7 HK
230V 1pk Center distance: 762 mm Center height: 137 mm By late: 28 mm Mk4: main spindle MK2: tailstock 60-1700 rpm Bcuh0e2i30 Supplied with: 3 claw chisel holder Chuck Swivel center Shpallja është përkthyer auto ...
3807894.jpg
Torno-Opti 1325 D 9 h Optimum D 1325 9H
400V Center distance: 700 mm Center height: 175 mm By late: 37 mm main spindle: MK 3 tailstock: MK 5 70-2000 rpm Cjqwv0mw Supplied with: 3 claw chisel holder Chuck Swivel center Shpallja është përkthyer automati ...
3807882.jpg
Torno-Weiler Matador Weiler Matador
Voltage: 400V Center distance: 600 mm Centerhooge: 150 mm By late: 38 mm Including: Dispensing device Yrut3k Ø 160 mm Chuck Snelwisselbeitelhouder 8 inserts Chuck-swivel center MK3 Shpallja është përkthyer automatikis ...
25 Shfaq Ofertat ›
Provoni app Machineseeker tani!
app Machineseeker for iPhone dhe Android .
Dëshironi të ndalni me të vërtetë historinë e bisedës?
po jo
×
Chat Maker Finder
emër E-mail Mesazhi juaj për Tregtarin
START CHAT ME DEALER
  Ju po bisedoni: 
  Personi juaj i kontaktit: 
  
Kontakti yt po shkruan
DËRGONI MESAZH
  Ju po bisedoni: 
  Personi juaj i kontaktit: 
  
Kontakti juaj duket të jetë joaktiv
Mbyllja e dritares së bisedave