Profili i Dealer

dibtech GmbH

dibtech GmbH


Herr Christian Bauer

Troppauerstraße 14
80937 München

Gjermani


numrin e telefonit Trego
Trego numrin e telefonit celular
Trego numrin e faksit


wir sind kein Maschinenhändler. Es handelt sich um den Verkauf von Firmen eigenen gebrauchten Betriebsmitteln.

Dërgoni kërkesën për dibtech GmbH

kompani

emër*, Emri

Rruga dhe numri i shtëpisë

Kodi Postar & Town

telefon

faks

E-mail

hetim juaj*

Ju lutem përgjigje me anë të*Provoni app Machineseeker tani!
app Machineseeker for iPhone dhe Android .
Dëshironi të ndalni me të vërtetë historinë e bisedës?
po jo
×
Chat Maker Finder
emër E-mail Mesazhi juaj për Tregtarin
START CHAT ME DEALER
  Ju po bisedoni: 
  Personi juaj i kontaktit: 
  
Kontakti yt po shkruan
DËRGONI MESAZH
  Ju po bisedoni: 
  Personi juaj i kontaktit: 
  
Kontakti juaj duket të jetë joaktiv
Mbyllja e dritares së bisedave