Profili i Dealer

Gelpod UAB

Gelpod UAB


Herr Tomas Kaubrys

Savanorių pr. 180
Vilnius

Lituani


numrin e telefonit Trego


Ofertat tona të lartë
3805601.jpg
frezë MAHO MH800E
Nice used Maho machine. Was used for mold making. Connected to PC to transfer programs. Nfkbb Working distances x / y / z: 800 mm / 500 mm / 550 mm control CNC 432 më shumë »
Dërgoni kërkesën për Gelpod UAB

kompani

emër*, Emri

Rruga dhe numri i shtëpisë

Kodi Postar & Town

telefon

faks

E-mail

hetim juaj*

Ju lutem përgjigje me anë të*ofron Machine
3805601.jpg
frezë MAHO MH800E
Nice used Maho machine. Was used for mold making. Connected to PC to transfer programs. Nfkbb Working distances x / y / z: 800 mm / 500 mm / 550 mm control CNC 432 më shumë »
Provoni app Machineseeker tani!
app Machineseeker for iPhone dhe Android .
Dëshironi të ndalni me të vërtetë historinë e bisedës?
po jo
×
Chat Maker Finder
emër E-mail Mesazhi juaj për Tregtarin
START CHAT ME DEALER
  Ju po bisedoni: 
  Personi juaj i kontaktit: 
  
Kontakti yt po shkruan
DËRGONI MESAZH
  Ju po bisedoni: 
  Personi juaj i kontaktit: 
  
Kontakti juaj duket të jetë joaktiv
Mbyllja e dritares së bisedave