Profili i Dealer

Atrental Sp. z o.o.- sp. komandytowa

Atrental Sp. z o.o.- sp. komandytowa


Herr Szymon Nawrocki

ul. Łokietka 5
87-100 Toruń

Poloni


numrin e telefonit Trego


Działalność naszej firmy została zainspirowana wyjściem na przeciw mniejszym firmom oraz tym większym, które wolą wynająć pojazd, maszynę czy narzędzie niż go kupować.

Firma specjalizuje się w finansowaniu środków transportu, przede wszystkim zaś w świadczeniu nowoczesnych usług wynajmu.

Shko tek ofertat më të lartë › 

Ofertat tona të lartë
3807225.jpg
TRAK, Piłotrak në gjendje të mirë
Buy a sawmill in very good condition. The machine in continuous operation. Feel free to purchase. Status of compliance with pictures. Cdjktgtz More info at number 534 118 543 Shpallja është pë... më shumë »
3807217.jpg
Multiblade në gjendje të mirë
Buy wielopiłę in good condition. Bcubpgkrtr Pickup only. Feel free to purchase. The possibility to watch before you buy. Status of compliance with pictures. Contact phone 534118543 Shp... më shumë »
3807199.jpg
Qendra e përpunimit të CNC Biesse Rover 123 Biesse Rover 123
For sale CNC-machining centre. BIESSE Rover 123. Status of compliance with pictures. NC481 driver, the machine fully efficient. With this machine you can do eg. ready the door. I invite you to wat... më shumë »
Dërgoni kërkesën për Atrental Sp. z o.o.- sp. komandytowa

kompani

emër*, Emri

Rruga dhe numri i shtëpisë

Kodi Postar & Town

telefon

faks

E-mail

hetim juaj*

Ju lutem përgjigje me anë të*ofron Machine
3807225.jpg
TRAK, Piłotrak në gjendje të mirë
Buy a sawmill in very good condition. The machine in continuous operation. Cdjktgtz Feel free to purchase. Status of compliance with pictures. More info at number 534 118 543 Shpallja është përkthyer automatikisht dhe disa ...
3807217.jpg
Multiblade në gjendje të mirë
Buy wielopiłę in good condition. Pickup only. Feel free to purchase. Bcubpgkrtr The possibility to watch before you buy. Status of compliance with pictures. Contact phone 534118543 Shpallja është përkthyer autom ...
3807199.jpg
Qendra e përpunimit të CNC Biesse Rover 123 Biesse Rover 123
For sale CNC-machining centre. BIESSE Rover 123. Bcubj0vmk9 Status of compliance with pictures. NC481 driver, the machine fully efficient. With this machine you can do eg. ready the door. I invite you to watch and purchase. ...
3806842.jpg
Sharruesit e drurit të prerësit të drurit për riciklim në degë
Wood chipper. Great for shredding branches of edgings, karpin, logs, pallets and other. The machine in continuous operation. Engine Volvo very strong. Contact phone 534118543 Mufr20 Shpallja është përkthyer automatikisht dh ...
3806836.jpg
Çakëll me shpejtësi 803 CT forwarderze kockum Bruks 803 CT
To sell the wood chipper from 1996 year on forwarderze kockum, visible in the picture. 6 x 6 drive, engine Scania very strong and powerful. The machine in continuous operation. Feel free to purchase. The possibility to watch befor ...
3805885.jpg
Dush zhytjeje impregnim drewna Meba 12,5m Meba
Immersion bath wood impregnation 1. Internal dimensions: -debt. 12.50 m -w. 1.35 m -height. 1.50 m 2. DESCRIPTION of the BATHS We offer hot tubs are subject to General review and reconstruction. After a thorough cleani ...
3805782.jpg
Dëshironi që të dyfishtë shell të dip impregnacji drewna Meba 12,5m Meba
Want double-shell to immersion impregnation of wood 1. Internal dimensions: -debt. 12.50 m -w. 1.35 m -height. 1.50 m 2. DESCRIPTION of the BATHS We offer hot tubs are subject to General review and reconstruction. Afte ...
3805757.jpg
Dëshironi që të dyfishtë shell të dip impregnacji drewna Meba Meba
Want double-shell to immersion impregnation of wood 1. Internal dimensions: -debt. 6.50 m -w. 1.35 m -height. 1.50 m 2. DESCRIPTION of the BATHS We offer hot tubs are subject to General review and reconstruction. After ...
3805751.jpg
Dush zhytjeje impregnim Drewna Meba 6,5m Meba
Immersion bath wood impregnation 1. Internal dimensions: -debt. 6.50 m -w. 1.35 m -height. 1.50 m 2. DESCRIPTION of the BATHS We offer hot tubs are subject to General review and reconstruction. After a thorough cleanin ...
3805748.jpg
Dush zhytjeje impregnim drewna Meba Płoty 180x180 Meba
Immersion bath garden wood Fences 180 x 180 1. Internal dimensions: -debt. 4.28 m -w. 1.50 m -height. 2.35 m 2. DESCRIPTION of the BATHS Bcttzm2jbu We offer hot tubs are subject to General review and reconstruction. Af ...
Provoni app Machineseeker tani!
app Machineseeker for iPhone dhe Android .
Dëshironi të ndalni me të vërtetë historinë e bisedës?
po jo
×
Chat Maker Finder
emër E-mail Mesazhi juaj për Tregtarin
START CHAT ME DEALER
  Ju po bisedoni: 
  Personi juaj i kontaktit: 
  
Kontakti yt po shkruan
DËRGONI MESAZH
  Ju po bisedoni: 
  Personi juaj i kontaktit: 
  
Kontakti juaj duket të jetë joaktiv
Mbyllja e dritares së bisedave