Profili i Dealer

Labor - Maschinen

Labor - Maschinen


Herr Kai Wünschmann

Hermannstr. 50
28201 Bremen

Gjermani


numrin e telefonit Trego


Handel mit Maschinen und Maschinenteilen. Schwerpunkt Vakuumtechnik und Analysemethodik.

Shko tek ofertat më të lartë › 

Ofertat tona të lartë
3805895.jpg
Metër të tensionit të lartë Heinzinger DVM 65
A high voltage meter is offered here by Hamed. It can measure up to 65kV. The test lead and guide comes with. Bw38xmch Shpallja është përkthyer automatikisht dhe disa gabime e përkthimit mund t... më shumë »
3805894.jpg
Cryopump Brooks CTI Cryogenics Cryo Torr 8
Offered here is a Cryopump Torr 8 by CTI. It is 08/2012 year. It is the pump, the CTI Cryopump monitor with power supply, the supply of CTI 8042112 and the login for the cold head of CTI 8032222 G 001... më shumë »
3805891.jpg
Lloji i burimit të lartë jonik të tipit Chordis Danfysik 920-2
A high-current - is offered here ion source by Danfysik in Chordis - construction. It is equipped with a sputtering option, so also electrically conductive solids can be transmitted. I can supply seve... më shumë »
Dërgoni kërkesën për Labor - Maschinen

kompani

emër*, Emri

Rruga dhe numri i shtëpisë

Kodi Postar & Town

telefon

faks

E-mail

hetim juaj*

Ju lutem përgjigje me anë të*ofron Machine
3805895.jpg
Metër të tensionit të lartë Heinzinger DVM 65
A high voltage meter is offered here by Hamed. It can measure up to 65kV. The test lead and guide comes with. Bw38xmch Shpallja është përkthyer automatikisht dhe disa gabime e përkthimit mund të ketë ndodhur.
3805894.jpg
Cryopump Brooks CTI Cryogenics Cryo Torr 8
Offered here is a Cryopump Torr 8 by CTI. It is 08/2012 year. It is the pump, the CTI Cryopump monitor with power supply, the supply of CTI 8042112 and the login for the cold head of CTI 8032222 G 001 10Fuss cable. CTI hose couple ...
3805891.jpg
Lloji i burimit të lartë jonik të tipit Chordis Danfysik 920-2
A high-current - is offered here ion source by Danfysik in Chordis - construction. It is equipped with a sputtering option, so also electrically conductive solids can be transmitted. I can supply several different targets. The pow ...
3805866.jpg
Gjenerator i tensionit të lartë + 160000V 4kW Glassman PS/PK160P025XP6
A high-voltage generator is offered by Glassman. He was about 2 years was no longer used, half year an ago to check out in an Engineering Office, which have confirmed the full function. He supplies a voltage of up to + 160kV at 4k ...
3805863.jpg
Impianti i depozitimit të avullit kimik Bernex Compact 200
A CVD system is offered by Bernex, model compact 200. You can create the following layers with her: TiN, TiCN and TiC. For her last project, she has received the option to Alitieren. Furthermore can be converted it with little eff ...
Provoni app Machineseeker tani!
app Machineseeker for iPhone dhe Android .
Dëshironi të ndalni me të vërtetë historinë e bisedës?
po jo
×
Chat Maker Finder
emër E-mail Mesazhi juaj për Tregtarin
START CHAT ME DEALER
  Ju po bisedoni: 
  Personi juaj i kontaktit: 
  
Kontakti yt po shkruan
DËRGONI MESAZH
  Ju po bisedoni: 
  Personi juaj i kontaktit: 
  
Kontakti juaj duket të jetë joaktiv
Mbyllja e dritares së bisedave