Profili i Dealer

OMEGA SPJ

OMEGA SPJ


Herr Krzysztof Bernatek

Asfaltowa 1A
26-110 Skarżysko-Kamienna

Poloni


numrin e telefonit Trego


Sprzedaje maszyny pochodzące do produkcji alkoholu

Wyprzedaż zakładu

Shko tek ofertat më të lartë › 

Ofertat tona të lartë
3805873.jpg
Prodhimi i Tabelave të Transportit
I will sell transfer plate tables - stainless, acid-resistant 4 and 3 rows Price: on the phone to be agreed with the person concerned The tables are efficient and working Offer from the co... më shumë »
3805872.jpg
Prodhimi i Tabelave të Transportit
I will sell transfer plate tables - stainless, acid-resistant 4 and 3 rows Price: on the phone to be agreed with the person concerned Vsizvq The tables are efficient and working Offer fro... më shumë »
Dërgoni kërkesën për OMEGA SPJ

kompani

emër*, Emri

Rruga dhe numri i shtëpisë

Kodi Postar & Town

telefon

faks

E-mail

hetim juaj*

Ju lutem përgjigje me anë të*ofron Machine
3805873.jpg
Prodhimi i Tabelave të Transportit
I will sell transfer plate tables - stainless, acid-resistant 4 and 3 rows Price: on the phone to be agreed with the person concerned The tables are efficient and working Offer from the co... më shumë »
3805872.jpg
Prodhimi i Tabelave të Transportit
I will sell transfer plate tables - stainless, acid-resistant 4 and 3 rows Price: on the phone to be agreed with the person concerned Vsizvq The tables are efficient and working Offer fro... më shumë »
Provoni app Machineseeker tani!
app Machineseeker for iPhone dhe Android .
Dëshironi të ndalni me të vërtetë historinë e bisedës?
po jo
×
Chat Maker Finder
emër E-mail Mesazhi juaj për Tregtarin
START CHAT ME DEALER
  Ju po bisedoni: 
  Personi juaj i kontaktit: 
  
Kontakti yt po shkruan
DËRGONI MESAZH
  Ju po bisedoni: 
  Personi juaj i kontaktit: 
  
Kontakti juaj duket të jetë joaktiv
Mbyllja e dritares së bisedave