Profili i Dealer

Yordan Yordanov - Handel mit gerbrauchten Mobilkranen und Baumaschinen

Yordan Yordanov - Handel mit gerbrauchten Mobilkranen und Baumaschinen


Herr Yordan Yordanov

Aakerfährstrasse 55
47058 Duisburg

Gjermani


numrin e telefonit Trego


Our company was established in 2006 and is headquartered in Duisburg, Germany We consider ourselves as partner to our customers who we accompany with specific, appropriate solutions from consultation, through planning and buying a mobile cranes and machines, to logistic solutions and after sales activities…The basis of our business and the key to our success is our level of customer satisfaction. We at Global Machinery know that only by constantly improving our service, we will at the same time further strengthen customer loyalty and generate long-term profitable growth.

Shko tek ofertat më të lartë › 

Ofertat tona të lartë
3803353.jpg
Tabela Lloji Machine Boring TOS WH 10 NC
Table type boring machine TOS WH 10 NC Djkdd0z YOM 1993 Machine no. - 2022 Location of Fulda, Germany Spindle diameter 100 mm Travel distances: X 1250 mm Y 1100 mm Z 950 mm Tool holder ISO 5... më shumë »
3803352.jpg
Tabela Lloji Machine Boring TOS WH 10 NC
Table type boring machine TOS WH 10 NC YOM 1993 Machine no. - 2022 Location of Fulda, Germany Spindle diameter 100 mm Travel distances: X 1250 mm Y 1100 mm Z 950 mm Tool holder ISO 50 Ptrgw... më shumë »
3803344.jpg
Qendra përpunuese horizontale HECKERT HECKERT CW 1000
Horizontal machining center HECKERT CW 1000 1.2. machine technical data Space requirements (fig. 1 / 1and 1 / 2) - building height (approx.) – 5200 Pallet (work piece support) 9ewp3gq C... më shumë »
Dërgoni kërkesën për Yordan Yordanov - Handel mit gerbrauchten Mobilkranen und Baumaschinen

kompani

emër*, Emri

Rruga dhe numri i shtëpisë

Kodi Postar & Town

telefon

faks

E-mail

hetim juaj*

Ju lutem përgjigje me anë të*ofron Machine
3803353.jpg
Tabela Lloji Machine Boring TOS WH 10 NC
Table type boring machine TOS WH 10 NC YOM 1993 Machine no. - 2022 Location of Fulda, Germany Spindle diameter 100 mm Travel distances: X 1250 mm Y 1100 mm Z 950 mm Tool holder ISO 50 Table size 1000 x 1120 mm Table loa ...
3803352.jpg
Tabela Lloji Machine Boring TOS WH 10 NC
Table type boring machine TOS WH 10 NC YOM 1993 Machine no. - 2022 Location of Fulda, Germany Spindle diameter 100 mm Travel distances: X 1250 mm Y 1100 mm Z 950 mm Tool holder ISO 50 Table size 1000 x 1120 mm Table loa ...
3803344.jpg
Qendra përpunuese horizontale HECKERT HECKERT CW 1000
Horizontal machining center HECKERT CW 1000 1.2. machine technical data Space requirements (fig. 1 / 1and 1 / 2) - building height (approx.) – 5200 Pallet (work piece support) Clamping area (width x length) (MM)-1000 ...
3803343.jpg
Qendra përpunuese horizontale HECKERT HECKERT CW 1000
Horizontal machining center HECKERT CW 1000 1.2. machine technical data Space requirements (fig. 1 / 1and 1 / 2) - building height (approx.) – 5200 Pallet (work piece support) Clamping area (width x length) (MM)-1000 ...
Provoni app Machineseeker tani!
app Machineseeker for iPhone dhe Android .
Dëshironi të ndalni me të vërtetë historinë e bisedës?
po jo
×
Chat Maker Finder
emër E-mail Mesazhi juaj për Tregtarin
START CHAT ME DEALER
  Ju po bisedoni: 
  Personi juaj i kontaktit: 
  
Kontakti yt po shkruan
DËRGONI MESAZH
  Ju po bisedoni: 
  Personi juaj i kontaktit: 
  
Kontakti juaj duket të jetë joaktiv
Mbyllja e dritares së bisedave