Profili i Dealer

Rubin Sp. z o.o. Spółka Komandytowo-Akcyjna

Rubin Sp. z o.o. Spółka Komandytowo-Akcyjna


Herr Damian Łukasik

Płocka, 83
32543 Myślachowice

Poloni


numrin e telefonit Trego


Skup, sprzedaż maszyn z branży spożywczej z naciskiem na ubój i rozbiór wołowy i wieprzowy oraz produkcję wyrobów mięsnych

Ubój i Rozbiór mięsa wołowego

Shko tek ofertat më të lartë › 

Ofertat tona të lartë
3814190.jpg
Webomatic WBM 1350 - Automatic line Webomatic WBM 1350
The WEBOMATIC WBM 1350 chamber band machine is an example of state-of-the-art vacuum technology. It is an ideal device for packing meat products, fresh meat, dairy products and other perishable food, ... më shumë »
3814187.jpg
Cryovac VS90 - Automatic packaging machi Cryovac VS 90
The Cryovac® VS90 automatic vacuum packaging machine with conveyor belt is designed for packaging medium portions of fresh red meat, meat products and cheese for further industrial processing. 1. ... më shumë »
3814182.jpg
Webomatic WBM 1350 - Automatic line Webomatic WBM 1350
The WEBOMATIC WBM 1350 chamber band machine is an example of state-of-the-art vacuum technology. It is an ideal device for packing meat products, fresh meat, dairy products and other perishable food, ... më shumë »
Dërgoni kërkesën për Rubin Sp. z o.o. Spółka Komandytowo-Akcyjna

kompani

emër*, Emri

Rruga dhe numri i shtëpisë

Kodi Postar & Town

telefon

faks

E-mail

hetim juaj*

Ju lutem përgjigje me anë të*ofron Machine
3814190.jpg
Webomatic WBM 1350 - Automatic line Webomatic WBM 1350
The WEBOMATIC WBM 1350 chamber band machine is an example of state-of-the-art vacuum technology. It is an ideal device for packing meat products, fresh meat, dairy products and other perishable food, as well as for non-food produc ...
3814187.jpg
Cryovac VS90 - Automatic packaging machi Cryovac VS 90
The Cryovac® VS90 automatic vacuum packaging machine with conveyor belt is designed for packaging medium portions of fresh red meat, meat products and cheese for further industrial processing. Bcwcmnn8vl 1. Technical specific ...
3814182.jpg
Webomatic WBM 1350 - Automatic line Webomatic WBM 1350
The WEBOMATIC WBM 1350 chamber band machine is an example of state-of-the-art vacuum technology. It is an ideal device for packing meat products, fresh meat, dairy products and other perishable food, as well as for non-food produc ...
3809977.jpg
AWE
!! Hello all !!! To sell an AWE stainless steel saw in perfect condition Bcu2fxxzjz FILM HOW A machine works for those interested Warranty Machine after general renovation. Prepared for continuous work for the next 10 yea ...
3804356.jpg
Makinë paketimi me dhomë - Band - Mu Multivac B890 MC
For sale: Multivac B890 MC pass-through machine SUPER CONDITION INSTRUCTIONS and TDR in the set FILM HOW A machine works for those interested will send an e-mail Guarantee !! Machine after general renovation. Prepared for c ...
3804350.jpg
PNC 30 AD-M2 & STB W-60/80 E, vakum Pa Webomatic PNC 30 A-D-M2 & STB W-60/80
Brand: WEBOMATIC Model: PNC 30 A-D-M2 and STB W-60/80 E Vacuum packing machine and shrink tunnel ᐳ Consisting of: - Double vacuum packaging chamber - type: PNC 30 - chamber size: approx. 850 x 720 x 200 mm (width x depth ...
3804348.jpg
Skinning Townsend SK 9000 Townsend SK9000
Hello For sale a skin peeler from the renowned MAREL company Bctgyfnev3 The machine is in perfect condition Machine capacity - 10 tons / 8h Tape width 360 mm Fully removable for cleaning Fully operational after a review ...
Provoni app Machineseeker tani!
app Machineseeker for iPhone dhe Android .
Dëshironi të ndalni me të vërtetë historinë e bisedës?
po jo
×
Chat Maker Finder
emër E-mail Mesazhi juaj për Tregtarin
START CHAT ME DEALER
  Ju po bisedoni: 
  Personi juaj i kontaktit: 
  
Kontakti yt po shkruan
DËRGONI MESAZH
  Ju po bisedoni: 
  Personi juaj i kontaktit: 
  
Kontakti juaj duket të jetë joaktiv
Mbyllja e dritares së bisedave