Profili i Dealer

Desch

Desch


Herr Werner Desch

Salmünsterer Str.16
63628 Bad Soden Salmünster/Mernes

Gjermani


numrin e telefonit Trego


Firma Desch, Formenbau und Erodiertechnik

Shko tek ofertat më të lartë › 

Ofertat tona të lartë
3801589.jpg
Jig Charmilles D20 Charmilles D20
-Built in 1985 -Jig with Isocut - Auslenkgerät - used / repair Bcsnb7rctv Shpallja është përkthyer automatikisht dhe disa gabime e përkthimit mund të ketë ndodhur. më shumë »
3801581.jpg
Makinë Wire EDM Mitsubishi SA110 Mitsubishi SA110
32-bit controller, floppy-disk and Z axis motor -Wire chopper, large coil device, etc. -to leave against bid/VB for brevity Nfgdn -used / repair Shpallja është përkthyer automatikisht dhe disa... më shumë »
Dërgoni kërkesën për Desch

kompani

emër*, Emri

Rruga dhe numri i shtëpisë

Kodi Postar & Town

telefon

faks

E-mail

hetim juaj*

Ju lutem përgjigje me anë të*ofron Machine
3801589.jpg
Jig Charmilles D20 Charmilles D20
-Built in 1985 -Jig with Isocut - Auslenkgerät - used / repair Bcsnb7rctv Shpallja është përkthyer automatikisht dhe disa gabime e përkthimit mund të ketë ndodhur. më shumë »
3801581.jpg
Makinë Wire EDM Mitsubishi SA110 Mitsubishi SA110
32-bit controller, floppy-disk and Z axis motor -Wire chopper, large coil device, etc. -to leave against bid/VB for brevity Nfgdn -used / repair Shpallja është përkthyer automatikisht dhe disa... më shumë »
Provoni app Machineseeker tani!
app Machineseeker for iPhone dhe Android .
Dëshironi të ndalni me të vërtetë historinë e bisedës?
po jo
×
Chat Maker Finder
emër E-mail Mesazhi juaj për Tregtarin
START CHAT ME DEALER
  Ju po bisedoni: 
  Personi juaj i kontaktit: 
  
Kontakti yt po shkruan
DËRGONI MESAZH
  Ju po bisedoni: 
  Personi juaj i kontaktit: 
  
Kontakti juaj duket të jetë joaktiv
Mbyllja e dritares së bisedave