Profili i Dealer

Eifler Kunststoff-Techik GmbH & CO. KG

Eifler Kunststoff-Techik GmbH & CO. KG


Herr Albert Alberts

Röntgenstraße 38
32107 Bad Salzuflen

Gjermani


numrin e telefonit Trego


Ofertat tona të lartë
3798696.jpg
Dell Power Edge 2500 Dell Power Edge 2500
Dell power edge 2500 -Pentium III 1,133 GHz -1 GB RAM -4 x 36 GB HDD -fully functional -ideal as a replacement urgent donor -No warranty Hioochwvi Shpallja është përkthyer automatikisht dhe... më shumë »
3798692.jpg
pajisja e ftohjes Hyfra GmbH Chilly 08-S
Cooling system chilly 08s -functional -Data rating plate -No warranty 2radfe Shpallja është përkthyer automatikisht dhe disa gabime e përkthimit mund të ketë ndodhur. më shumë »
3798690.jpg
Gjenerator me frekuencë të lartë Comet Cito 1330
High frequency generator CITO 1330 Bcrsb8qm7c -Data rating plate -No warranty Shpallja është përkthyer automatikisht dhe disa gabime e përkthimit mund të ketë ndodhur. më shumë »
Dërgoni kërkesën për Eifler Kunststoff-Techik GmbH & CO. KG

kompani

emër*, Emri

Rruga dhe numri i shtëpisë

Kodi Postar & Town

telefon

faks

E-mail

hetim juaj*

Ju lutem përgjigje me anë të*ofron Machine
3798696.jpg
Dell Power Edge 2500 Dell Power Edge 2500
Dell power edge 2500 -Pentium III 1,133 GHz -1 GB RAM Hioochwvi -4 x 36 GB HDD -fully functional -ideal as a replacement urgent donor -No warranty Shpallja është përkthyer automatikisht dhe disa gabime e përkthimit mun ...
3798692.jpg
pajisja e ftohjes Hyfra GmbH Chilly 08-S
Cooling system chilly 08s -functional -Data rating plate 2radfe -No warranty Shpallja është përkthyer automatikisht dhe disa gabime e përkthimit mund të ketë ndodhur.
3798690.jpg
Gjenerator me frekuencë të lartë Comet Cito 1330
High frequency generator CITO 1330 Bcrsb8qm7c -Data rating plate -No warranty Shpallja është përkthyer automatikisht dhe disa gabime e përkthimit mund të ketë ndodhur.
3798688.jpg
Gjenerator me frekuencë të lartë Dressler Cesar 1325
High frequency generator Cesar 1325 -Data rating plate -No warranty Bcrsblobva Shpallja është përkthyer automatikisht dhe disa gabime e përkthimit mund të ketë ndodhur.
3798636.jpg
Bimë e shtypjes së ekranit
Printing system with 5 printing stations â 4000 EUR 4 fr. Nosta dryers à 2000 EUR Ventilation technology Hin3gbfdm No Gewährleistuing Shpallja është përkthyer automatikisht dhe disa gabime e përkthimit mund të ketë ...
Provoni app Machineseeker tani!
app Machineseeker for iPhone dhe Android .
Dëshironi të ndalni me të vërtetë historinë e bisedës?
po jo
×
Chat Maker Finder
emër E-mail Mesazhi juaj për Tregtarin
START CHAT ME DEALER
  Ju po bisedoni: 
  Personi juaj i kontaktit: 
  
Kontakti yt po shkruan
DËRGONI MESAZH
  Ju po bisedoni: 
  Personi juaj i kontaktit: 
  
Kontakti juaj duket të jetë joaktiv
Mbyllja e dritares së bisedave